Політика

Тимошенко хоче повне перезавантаження

1 жовтня 2010, 14:12

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявляє про необхідність дострокових президентських та парламентських виборів.

Про це вона заявила у зверненні до народу після рішення Конституційного Суду у п'ятницю.

Тимошенко висловила переконання, що КС своїм рішенням надав органам влади повноваження, які вони не отримували від українського народу на виборах.

"Зараз є очевидним, що президент, парламент, уряд, КС і всі інші представники влади обиралися за іншою Конституцією, яку сьогодні попрали. Вони не наділялися від народу тією владою, яку собі присвоїли цим рішенням КС", - сказала лідер БЮТ.

"Тому висновок може бути лише один - президент, парламент, всі вони мусять бути тепер переобрані на невідкладних президентських та парламентських виборах, які потрібно провести під дієвим моніторингом демократичної світової спільноти", - заявила вона.

На переконання Тимошенко, "тільки повне перезавантаження влади може відновити довіру людей до державних інституцій, політиків та влади".

Разом з тим вона не повідомила, яким чином збирається втілювати в життя механізм проведення позачергових парламентських та президентських виборів в умовах, коли її політична сила перебуває в меншості.

"Я думаю, що в меншості може бути політик, політична сила, але не Україна. І тому не про мене, як про політика, йде сьогодні мова. Нас взагалі 46 мільйонів, і якщо 46 мільйонів готові це терпіти, то влада буде робити все що завгодно і коли завгодно", - зазначила лідер БЮТ.

 

Українська правда

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі