Політика

Тимошенко заявляет про давление властей Винницой области на опозицию

7 травня 2010, 19:22

Лідер опозиції Юлія Тимошенко заявляє про тиск влади у Вінницькій області стосовно опозиції.

Про це Ю.Тимошенко повідомила 7 травня на прес-конференції у Вінниці.

«Ми орендували приміщення для того, щоб зустрітися з усіма представниками громадськості, партій Вінниччини та зустрітись з нашим партійним активом. Нам тричі довелось міняти адресу. Тому що там, де ми орендували, там Демішкан влаштовував тиск, щоб нам відмовили», - повідомила Ю.Тимошенко.

Вона також зазначила, що особисто не знайома з головою Вінницької обласної державної адміністрації Володимиром Демішканом, але подібними діями він хоче «зламати Вінниччину».

«Це є ознака того, що людина вважає, що такими своїми адміністративними кроками, він зможе «через коліно зламати Вінниччину», так, як Янукович мріє «через коліно зламати Україну». І це дуже поганий симптом і дуже поганий сигнал», - зазначила Ю.Тимошенко.

Вона також запропонувала журналістам звернути увагу на те, що перед приміщення, де проходила прес-конференція, представники Партії Регіонів із прапорами демонстрували своє відношення до її приїзду.

«Я зараз прийшла спокійно поспілкуватися з засобами масової інформації, з громадою – подивіться що на вулиці. За 100 гривень «куплені молодики» стоять з прапорами Партії Регіонів, вони кричать образливі слова, чимось кидаються – це обличчя Демішкана. Вони за гроші намагаються створити відчуття, що Вінниччина не приймає мене, як політика», - сказала Ю.Тимошенко.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі