Суспільство

Тисячі вінничан пішли до прозорих офісів за субсидіями. На вулицях довгі черги по талони. Фото

10 вересня 2018, 10:06

 10 вересня більше сотні вінничан вишикувались в черзі до адмінбудівлі на Космонавтів. Сьогодні перший день видачі талонів на запис до фахівців для оформлення субсидії на зимовий період. Саму субсидію ще не оформляють. Оформляти її почнуть на початку опалювального сезону. Черги не лише на Космонавтів, а й в інших відділеннях Центру адмінпослуг. На Старому місті протягом дня планують прийняти до 2 тисяч осіб.

«Сьогодні активність людей висока. За понад дві години роботи, від 8 ранку роботи офісу, звернулися до тисячі осіб. Загалом очікуємо до кінця дня ще тисячу. Триває попередній запис на візит до спеціалістів. З конкретною датою та годиною прийому. Зауважу, що оформити субсидію можна й після початку опалювального сезону. При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код. Заповнити на місці декларацію.

Як показують попередні роки, отримати субсидію без проблем можуть одинокі літні люди. Проблеми виникають з тими, де будинок великий, розділений на декілька частин. Багато проблем виникає, коли людина прописана в одному місці, а мешкає в іншому. Проблеми також з тими, хто працює за кордоном. Адже невідомо про їх доходи. Ну, і звичайно, будуть проблеми з оформленням субсидії у тих, хто ніде офіційно не працює. Адже ця людина не сплачує податки», - пояснив Вiнниця.info Василь Мрищук, керівник територіального відділення центру адмінпослуг Прозорий офіс (Старе місто).

Більш детально про те чому цього року змінили механізм призначення субсидій, Вiнниця.info писала в інтерв’ю з Віталієм Музиченко, керівником Директорату сім'ї та соціальної підтримки населення Мінсоцполітики.

Вiнниця.info

Теги: черги Вінниця субсидії 
Матеріали по темі