Суспільство

Тисячі вінничан прийшли попрощатися з майором міліції, який загинув від російських "градів" в Краматорську

13 лютого 2015, 13:20

 13 лютого у вінницькій обласній філармонії проводжали в останню путь 33-річного правоохоронця, старшого інспектора з особливих доручень відділу дільничних інспекторів міліції Дениса Жембровського.

Попрощатися з Денисом прийшли рідні, друзі, бойові побратими, представники влади, прості місцеві жителі. Зі сльозами на очах несли квіти і траурні вінки. Висловлювали співчуття рідним.

У Героя залишилися батьки, дружина та брат.

Правоохоронець загинув 10 лютого під час обстрілу бойовиками м. Краматорська внаслідок прямого влучання снаряду на територію дислокації зведеного загону вінницької міліції.

 Денис після місяця ризикованого відрядження через декілька днів мав повернутися додому. Це була його друга поїздка в зону бойових дій.

Денис був в числі перших вінницьких міліціонерів, які у травні минулого року вирушили на Схід України захищати її від ворога. Ніс службу на блокпостах поблизу тоді ще захопленого бойовиками Слов’янська.

На службу в міліцію Денис прийшов після навчання в Одеському юридичному інституті у 2002 році. Починав працювати дільничним інспектором у м. Вінниці, згодом на різних посадах міліції громадської безпеки.

Денису Жембровському було всього 33 роки. Попереду в нього було багато планів, яким не судилося здійснитися. Він був добрим сином і люблячим чоловіком. Надійним товаришем, життєрадісною, позитивною людиною. Таким його пам’ятатимуть.

Герої не вмирають!

 

 

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: похорон герої 
Матеріали по темі