Суспільство

Тисячі вінничан провели в останню путь "кіборгів" 95-ї бригади

3 квітня 2015, 14:45

 3 квітня у Вінниці тисячі громадян прийшли на площу Стуса до «Плеяди» щоб провести в останню путь Героїв, бійців 95ї бригади, які загинули 20 січня біля Донецького аеропорту.

Неоголошена війна забирає молоді життя та калічить долі. Вінничани не могли стримувати сліз, прощаючись з бійцями 95-ї аеромобільної бригади.

«Кіборги», які загинули, обороняючи від агресора нашу країну, це зовсім молоді хлопці, в яких залишились маленькі діти, жінки і батьки, і нереалізовані надії.

Сергію Зулінському 7 квітня мало виповнитись 28 років. В нього залишилася дружина Катерина і 8-ми місячна донька Злата. Родина мешкає у Вінниці, будинок аварійний, потребує ремонту. У планах молодої сім'ї був ремонт і турбота про маленьку донечку… В АТО Сергій пішов добровольцем, вперше поїхав на Схід 28 жовтня. На Новий рік у Сергія була відпустка, яку вони провели разом з родиною, потім знову – на Схід. Востаннє Катерина розмовляла з чоловіком 19 січня. Вона підняла трубку і почула: «Привіт кохана, я живий». А вже 20 січня, не дочекавшись дзвінка від коханого, Катя позвонила сама, і замість голоса рідної людини, вона почула голос з російським акцентом, який їй сказав: «Он больше не вернётся»…

Леонід Шевчук пішов добровольцем. У хлопця є сестра, їх двох, батько Володимир Петрович ростив самостійно. Чоловік планував повернутись з АТО і зіграти весілля, яке мало відбутись в кінці квітня.

Востаннє Леонід розмовляв з батьком по телефону в день загибелі. Син повідомив про те, що їде за пораненими. Після того на зв'язок він не виходив. Володимиру Петровичу зателефонував невідомий чоловік з характерним для чеченців акцентом і повідомив, що його син загинув…

Героїв поховали на Алеї Героїв Центрального кладовища у м. Вінниця.

 

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: кіборги похорон 
Матеріали по темі