Місто

Тиждень до Нового року: скільки коштують у Вінниці «живі» ялинки. Фото

24 грудня 2018, 15:31

 До Нового року залишається тиждень. Саме час прикрасити оселю до свят. У вихідний перед католицьким Різдвом на «Урожаї» людно, хоча на базарі сьогодні санітарний день.

Найбільше відвідувачів саме при вході до ринку – там розгорнулося «ялинкове містечко». Якщо перед Миколая новорічних атрибутів тут було ще небагато, то тепер – на будь-який смак.

Ялинки і сосни привезли як з лісництв області, так і з Західної України. Варто зазначити, що місцеві не поступаються у ціні карпатським, а подекуди, навпаки, - коштують дорожче.

Метр – 100 гривень – пояснюють продавці. Вартість «зелених красунь» зросла, у порівнянні з минулим роком.

Ялинку звичайну висотою близько 150 сантиметрів можна купити за 200-220 гривень. Такі дерева найпопулярніші. 180-200 сантиметрів обійдуться в 300-350 гривень. Ще вищі – в районі 500 гривень.

Користуються попитом ялиночки, зв’язані з гілок. Для їх формування використовують карпатські ялинки. Продавці запевняють, що такі композиції можуть простояти до місяця.

Всі ялинки прочіповані.

На новорічному ринку є спеціальне обладнання для упакування дерев. Пропонують також різдвяні віночки, шишки і підставки під ялинки.

Біля «Урожаю» розгорнули палатки з прикрасами – іграшки, гірлянди та сувеніри.

Цьогоріч ялинки продають також біля Центрального, Привокзального ринків та на кінцевій Вишеньки.

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: свято 
Матеріали по темі