Місто

Толока по знищенню борщівника, експрес-курс по добуванню вогню по-трипільські та благодійний концерт – чим зайняти себе сьогодні у Вінниці

28 травня 2022, 08:57

Сьогодні, 28 травня, для жителів та гостей Вінниці пропонують максимально різнопланово провести суботній день. Активних людей запрошують на толоку по знищенню отруйної рослини. Якщо їх ще цікавить історія, то у музеї пройти експрес-курс по виживанню від наших пращурів. А ввечері відпочити у музичному колі під пісні легендарного українського гурту «Брати Гадюкіни». Мало того, що буде драйвово, так ще концерт благодійний. Про всі подробиці розповімо трохи нижче, а насамперед давайте глянемо, якою буде сьогодні погода. Щоб відчувати себе максимально комфортно.

Отже, 28 травня Український гідрометеорологічний центр прогнозує, що у Вінниці ранок буде без істотних опадів з температурою до 13 градусів тепла. А вже у день сонце пробиватиметься із-за хмар. Температура повітря прогріється від 20 до 22 ℃. Вітер південно-західний, 7-12 метрів за секунду. У ніч на 29 травня, без опадів, похолодає від 8 до 10 градусів.

А тепер повернемося до нашої трудової, просвітницької та розважальної програми.

О 10 годині, біля Вінницької міської рятувально-водолазної служби чекають на акцію «Знищимо борщівник на малій річці». Шкідливої та небезпечної інвазійної рослини, від якої потерпає водойма.

Із собою бажано мати:

  • одяг, який закриватиме ваші руки й ноги повністю.
  • засоби для видалення бур’янів (не обов’язково з коренем) – сапки, портативні коси тощо. На жаль, ними забезпечити ми не зможемо.
  • за наявності господарські латексні рукавиці. Якщо таких немає – не страшно, ми знайдемо.

Про решту подробиць ви можете дізнатися ТУТ.

Вже о 12:00 працівники Вінницького обласного краєзнавчого музею чекають на археологічні мандри. Для відвідувачів сьогодні підготували уроки по виживанню первісних людей.

«Ми з вами звикли користуватися всіма благами цивілізації і зверхньо дивимось на «примітивні» технології первісних народів та деяких «відсталих» племен. Втім, опинившись сам на сам з небезпеками природи, ймовірно саме вони виявилися б більш пристосованими до виживання.

Тож пропонуємо покинути свої помешкання та дізнатися, як виживали в давнину мешканці краю у надзвичайно суворих умовах.

Разом з креативним екскурсоводом ви освоїте палеолітичні техніки полювання, навчитеся виготовляти борошно, як трипільці, видобувати вогонь і багато іншого», - розповідають музейники на своїй сторінці, де ви, до речі, знайдете контакти та іншу корисну для відвідин інформацію.

Там також зауважують, ця інтерактивна екскурсія триває одну годину. Її вартість для дітей та студентів – 30 грн, для дорослих – 50 грн (включаючи екскурсійне обслуговування).

О 18 годині, в одному з ресторанних закладів Вінниці, гурт «Брати Гадюкіни». Продовження історії» чекає на благодійний концерт.

«Вінниця, дякуємо за запрошення, ми їдемо до вас! Запрошуємо всіх, хто хоче нас чути та допомагати нашим воїнам. Граємо концерт с Гуцул Каліпсо (Gutsul Calipso)», - написали вони на своїй офіційній сторінці.

Там також повідомили, що у зв'язку з тим, що 28 травня буде прощання с загиблими бійцями у Вінниці, музиканти скасовували їх виступ на Європейській площі о 14-й годині. Вічна пам'ять Героям!

Якщо забігти наперед, то у неділю, 29 травня, о 14 годині, міський кінотеатр «Родина» презентує фільм «Жива спадщина Любомира Гузара».

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця субота толока екскурсія благодійний концерт 
Матеріали по темі