Україна

Томенко запропонував Януковичу зайнятися спортом

17 серпня 2010, 21:10

Віце-спікер Микола Томенко звернувся до президента Віктора Януковича з пропозицією провести восени Спортивний форум. 

Мета заходу визначити стратегію розвитку фізичної культури і спорту на найближчу перспективу, повідомляє прес-служба віце-спікера. 

Томенко впевнений, що до участі в цьому форумі необхідно долучити всіх видатних спортсменів України, а також фахівців у сфері фізкультури і спорту, щоб саме вони допомогли владі і державі сформулювати спортивну доктрину. 

"До цих пір ми живемо ілюзіями радянського підходу, коли Україна позиціонувалася як одна з найбільших спортивних держав, де боротьба за кількість нагород у професійному спорті була ключовою оцінкою розвитку спорту", - сказав він. 

За словами Томенка, зараз потрібно зрозуміти, що в умовах занепаду масового спорту та фізкультури пріоритетом для країни повинні бути саме ці сфери. 

На його переконання, стратегією має бути не домінування професійного спорту, а пріоритет масового спорту і фізичної культури. 

"Сьогодні найважливішим є не боротьба за право отримати дозвіл на проведення зимових Олімпійських ігор для того, щоб побудувати фантастично дорогі спортивні об'єкти на кілька тижнів, а потрібно будувати об'єкти спортивної інфраструктури для молоді. Це принципово інші стратегії", - підкреслив заступник глfви Верховної Ради. 

 

Українська правда

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі