Економіка

ТОП-10 популярних вакансій на Вінниччині

14 серпня 2019, 11:38

На Вінниччині склали рейтинг найпопулярніших вакансій. Десятку визначали з кількості звернень роботодавців до Вінницької обласної служби зайнятості від початку року. Загалом, 5774 роботодавців, які подали більше як 29 тис. вакансій.

За інформацією Вінницької ОДА, перше місце рейтингу займають водії.

«У базі даних налічувалося 163 вакансії для водіїв різних класів. Друге місце - продавці продовольчих та непродовольчих товарів. Таких вакансій нарахували 117. На третьому кухарі, 66 вакансій. За ними трактористи, 61 вакансія. П’яту сходинку займають бухгалтери. Налічувалося 49 вакансій. Шосте місце - швачки, 42 вакансії. Сьоме місце посідають офіціанти. Вакансій у базі є 38. Восьме місце -слюсарі-ремонтники. Вакансій в базі - 36. Дев’яте місце ділять між собою електрогазозварники та медсестри. І тих і тих вакансій у базі є 34. Завершують рейтинг трактористи-машиністи. Вакансій нараховується 31», - перераховують у Вінницькій ОДА. .

За даними статистики, за червень 2019 року середня зарплата по області становить 9640 грн.

«Заробітна плата у зареєстрованих вакансіях, які роботодавці подали до служби зайнятості, значно нижча від середньообласної і складає 5600 грн. Це пояснюється тим, що роботодавець зазначає номінальний оклад, без врахування додаткових виплат за виконувану роботу», зауважують там.

Довідково: станом на 1 серпня 2019 року у службі зайнятості мали статус безробітного 15760 осіб. На одне робоче місце претендували 6 осіб.

Вінниця.info

Теги: Вінниччина ТОП вакансії 
Матеріали по темі