Суспільство

Торгова марка «Холідей» вітає чарівних жінок зі святом 8 Березня!

8 березня 2017, 00:53

 Любі жінки! Ви всі такі різні - мудрі бабусі і терплячі мами, турботливі сестрички і надійні подруги, вірні дружини і люблячі дочки… Але всіх вас об’єднує одне. Ви - втілення краси і любові, доброти і ніжності, тепла і гармонії.

Нехай перші промені весняного сонця дарують вам святковий настрій та щирі почуття, кожен новий день зустрічає посмішкою, а життя приносить радість та вдачу, натхнення для творчих успіхів і життєвих перемог.

Будьте коханими та кохайте!

Сьогодні українська жінка - не тільки любляча мати й господиня, але й водій, політик, науковець, вчитель, лікар… Ви - берегині свого сімейного достатку, уособлення ніжності, розуму і неабиякого терпіння.

Дорогі господині, зичимо добра у ваших сім’ях, миру і тепла в оселях. Залишайтеся чарівними у непростій щоденній круговерті. Торгова марка «Холідей» допоможе подбати про затишну атмосферу і достаток на столі. Тільки натуральні пасти, кетчупи і майонези стануть найкращим доповненням ваших смачних справ.

Святкуйте 8 березня в колі справжніх друзів – за столом і на кухні. «Холідей» зробить будь-яке меню особливим. Адже з «Холідей» завжди свято!


Щиро ваша, ТМ «Холідей»

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: свято 
Матеріали по темі