Економіка

ТОВ «Вінницягаз Збут» пропонує бізнесу зафіксувати ціну на електроенергію у першому кварталі 2022 року

8 грудня 2021, 15:14

Постачальник енергоресурсів ТОВ «Вінницягаз Збут»,що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ, пропонує компаніям категорії малого та середнього бізнесу укласти договір постачання електроенергії на перший квартал 2022 р. за тарифом «Фіксований».

Таким чином клієнти компанії можуть захистити себе від коливання цін на гуртових ринках електроенергії протягом найхолоднішої пори року, і провести свята, не турбуючись, якою буде по їх закінченню ціна електроенергії. До кінця березня вона для них залишиться незмінною.

Пропозиція діє для споживачів групи Б (без засобів погодинного обліку електроенергії) на території об’єднаної енергосистеми (ОЕС) України.

Перевагою даного тарифу є зручність планування обсягу витрат на електроенергію в умовах суттєвого коливання ціни на ринку на добу наперед (РДН). Зокрема, за даними Оператора ринку, середньозважена ціна на РДН останні два місяці суттєво зростала: у жовтні – на 25% у порівнянні з вереснем, у листопаді – на 22% у порівнянні з жовтнем.

Низка клієнтів, які уклали договори на постачання електроенергії за тарифом «Фіксований» з липня та з жовтня 2021 р., вже встигли оцінити його переваги.

Укласти договір за тарифом «Фіксований» клієнти можуть до 10 грудня 2021 р. Клієнт може обрати найбільш зручний для нього спосіб оплати з трьох – передплата, подекадна оплата або ж післяплата.

Довідка

ТОВ «Вінницягаз Збут» – провідний постачальник природного газу та електроенергії. Компанія понад шість років стабільно та безперебійно забезпечує українців енергоресурсами, щодня покращує сервіси та продукти для клієнтів.

ТОВ «Вінницягаз Збут» провадить господарську діяльність на підставі ліцензії на постачання природного газу № 633 від 11.05.2017 та електроенергії № 1199 від24.06.2020. Ми обслуговуємо понад 460 тис. побутових клієнтів, а також майже 2,5 тис. юридичних осіб та бюджетних організацій.

ТОВ «Вінницягаз Збут» працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», який використовують 17 надійних постачальників газу та електроенергії.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінницягаз Збут тариф «Фіксований» 
Матеріали по темі