Події

Трьом студенткам, які в Козятині катували 15-річну дівчину, оголосили про підозру

3 січня 2020, 16:27

2 січня слідчим Козятинського відділення поліції було оголошено про підозру неповнолітнім дівчатам, які катували 15-річну дівчину. Три студентки, двоє з яких перебували в стані сп’яніння, завдали дівчині фізичних та моральних страждань. 25 грудня з синцями та струсом головного мозку, дівчина була доставлена у лікарню.

Про це повідомляє відділ комунікації Нацполіції у Вінницькій області.

Козятинським відділенням поліції розслідується кримінальне провадження за фактом катування 15-річної дівчини у гуртожитку навчального закладу. Трьом неповнолітнім фігуранткам цього провадження оголошено про підозру.

2 січня слідчим Козятинського відділення поліції оголошено про підозру двом неповнолітнім, які, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, завдали фізичних та моральних страждань 15-річній дівчині.

Третій правопорушниці підозра була оголошена ще 30 грудня.

Нагадаємо, 25 грудня з синцями та струсом головного мозку у лікарню була доставлена учениця місцевого училища. Як з’ясувалось, над дівчиною у гуртожитку познущались старші учениці цього навчального закладу. Редакції Вінниця.info розповіли деталі цієї ситуації знайомі потерпілої.

Вінниця.info

Теги: катування Козятин студентки 
Матеріали по темі