Події

«Трамвай» нового покоління: у Вінниці шукають водія білого кросовера, що влаштував перегони коліями. Відео

27 липня 2021, 15:12

У соціальних мережах з’явились два відео, де у різний час та різних місцях білий позашляховик рухається трамвайними коліями, які відокремлені від проїжджої частини. В одному випадку по Хмельницькому шосе. На кадрах можна помітити, що через ці маневри на одному з перехресть мало не сталось зіткнення з іншою машиною. Ще в одному варіанті біла автівка фігурує також на відокремленій трамвайній колії поблизу ринку «Урожай». У цьому випадку, водій був більш «галантним» - пропустив на пішохідному переході жінку із дитячим візком. Хоча, рушивши далі, нахабно заїхав на тротуар.


Відео виклали у соціальні мережі. Воно викликало резонанс. А авта у коментарях назвали вінницький «трамваєм» нового покоління. Й навіть жартома цікавилися, коли його випустять на маршрут.

Жарти жартами, але у діях водія, або й водіїв, є ознаки грубих порушень. Лише шкода, що жоден з очевидців цих «мажорних» перегонів не викликав правоохоронців. А відтак, ті не мали підстав його перепинити. Хоча…

«Згідно з правилами дорожнього руху, забороняється виїжджати на відокремлені від проїжджої частини трамвайні колії та розділювальні смуги. Як у випадку, коли судячи з відео, цей водій рухався по Хмельницькому шосе. За це існує відповідальність згідно З кодексом України про адміністративні порушення ч. 2 ст. 122. Штраф – 510 гривень, це 30 неоподаткованих мінімумів», - пояснили Вінниця.info у Патрульний поліції Вінницької області.


Наша редакція також звернулась за коментарем до Муніципальної варти Вінниці.

«Завдяки вуличним камерам відеоспостереження у Вінниці, представники Ситуаційного Центру визначили марку та номерні знаки авто, яке рухалось трамвайними коліями біля ринку "Урожай". Наразі, правоохоронцям надіслали орієнтування. Коли цей транспортний засіб буде виявлений, правоохоронці проведуть з водієм роз’яснювальну розмову та поцікавляться, чому і хто влаштував той інцидент», - повідомив нас Віталій Чигур, начальник Муніципальної варти Вінницької міської ради.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, відео з blacklist_of_vinn.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця трамвайні колії білий кросовер шукають 
Матеріали по темі