Суспільство

Три іномарки визнали гуманітаркою для інвалідів. Одну з машин «подарували» директору «Вінницяліссервіс»?

5 липня 2016, 10:17

Вінницька облдержадміністрація визнала три легкові автомобілі іноземного виробництва гуманітарною допомогою. Одна особа із списку – Олександр Михайлович Пронь.

Відповідне розпорядження голови Вінницької ОДА від 29.06.2016 оприлюднено на офіційному сайті.

В документі визначено перелік з трьох автомобілів та вказано, на підставі яких документів авто визнається «гуманітаркою». Всі набувачі – мають групу інвалідності, що засвідчено довідками з МСЕК, документи які вказують, що авто подароване та висновків експерта, що машина не крадена.

У списку вінничан, які оформляють авто як гуманітарну допомогу для інваліда, – директор Держпідприємства «Вінницяліссервіс» - Пронь Олександр Михайлович. Йому «донор» з Польщі подарував автомобіль «VOLKSWAGEN Tiguan» 2016 року випуску з об’ємом двигуна 1395 куб. см..

Дві інші авто зі списку значно старіші: «OPEL Zafira» 2009 року випуску і «SKODA Octavia» 2011 року випуску подаровані вінничанкам громадянками Німеччини.

Нагадаємо, нещодавно ми публікували декларації про доходи і витрати за 2015 рік керівництва держпідприємства «Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства».Як відомо, люди з інвалідністю мають право на забезпечення спецавтотранспортом на пільгових умовах. В 2016 році змінились правила набуття у власність авто – одним із способів отримання спецавтомобіля є гуманітарна допомога з-за кордону.

Вінниця.інфо

Теги: авто інвалідність оформлення 
Матеріали по темі