Влада

Тростянецький районний суд залишився без суддів і зупинив розгляд справ

7 лютого 2020, 10:28

Із 6 лютого Тростянецький районний суд припинив здійснювати розгляд справ та матеріалів в зв’язку із відрахуванням зі штату суддів єдиного діючого судді. Андрія Дудікова відрядили на Вінниччину рік тому, сьогодні служитель Феміди знову повернувся на своє робоче місце у Тернівський районний суд міста Кривого Рогу.

Про це повідомляє прес-служба Тростянецького суду.

За штатним розписом у суді чотири посади суддів, які є вакантними. Канцелярія суду продовжить здійснювати прийом та реєстрацію заяв, позовних заяв громадян та установ, матеріалів і клопотань поліції, обвинувальних актів. Однак здійснити автоматизований розподіл та передати справи та матеріали на розгляд суду не буде можливості у зв'язку з відсутністю суддів.

За зазначених обставин цивільні та адміністративні справи будуть зберігатися у канцелярії суду до призначення суддів або вирішення питання відрядження суддів з іншого суду. Кримінальні провадження, клопотання слідчих органів та справи про адміністративні правопорушення згідно чинного законодавства будуть направлятися до Вінницького апеляційного суду для вирішення питання їх розгляду в інших судах області.

Нагадаємо, що Тростянецький районний суд вже був без суддів протягом 8 місяців. За цей термін забралося 500 нерозглянутий справ.

Вінниця.info

Теги: суд призначення Тростянець 
Матеріали по темі