Місто

Троє підлітків влаштували небезпечні танці на даху історичної пам’ятки Вінниці. Фото і відео

13 березня 2019, 14:55

У соціальних мережах виклали відео, на якому троє підлітків танцюють на димоходах даху будинку (колишній «Укртелеком»), що на Європейській площі у Вінниці – напроти Вежі.

«По відео видно, що це підлітки. Те, що зробили ці хлопці – дуже погано. По-перше, це було небезпечно для їх життя. Адже, вони танцювали на висоті і могли впасти. По-друге, вони танцювали на історичній пам’ятці архітектури. Це колишній прибутковий будинок з готелем та рестораном купця Авраама Мар’янчика. Був збудований на початку ХХ століття за проектом Григорія Артинова. По-третє, який приклад вони подають іншим? Як вони туди залізли? Але з боку скверу, я не помітила пожежної драбини», - розповіла Вінниця.info Оксана Роздорожнюк, представник КП «Подільський туристично-інформаційний центр», який розміщується у Вежі.

Пожежна драбина знаходиться з боку дворів Одеської національної академії зв’язку. Там сказали, що не бачили цих хлопців.

За поясненнями правоохоронців, хлопці нічого не порушили.

За даними Ситуаційного центру, під юрисдикцією якого відеоспостереження у Вінниці, камера у цьому місці охоплює лише перший поверх приміщення. Інакше, якби вони помітили підлітків на даху, то негайно б їх звідси прогнали, аби хлопці не наражалися на небезпеку.

5c88fe4962cd0.jpg

5c88fe5a87d72.jpg

5c88fe7371fc1.jpg

5c88fe98997b9.jpg

Вінниця.info

Теги: пам'ятка архітектури порушення площа Європейська  
Матеріали по темі