Культура

Троїцький разом з мером Вінниці отримали в Брюсселі премію EFFEAwards 2019-2020

27 вересня 2019, 12:42

Український ГОГОЛЬFEST – у топ-п’ятірці кращих фестивалів Європи. Фестиваль став володарем престижної європейської премії EFFEAwards 2019-2020. Вінниця – серед українських міст, де проходить ГОГОЛЬFEST.

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«На розгляді було 705 учасників. І серед п’яти найкрутіших фестів Європи – український проект!

«Міжнародне журі премії EFFE відзначило, що ГОГОЛЬFEST - це повноцінний мистецький рух, сучасний, інноваційний, енергійний, який успішно розвивається в непростих фінансових та політичних умовах.

ГОГОЛЬFEST у цифрах – це 13 локацій у 3 містах, 4 тисячі подій, 20,5 тисяч українських та 1200 закордонних митців з понад 40 країн світу.

Під час церемонії нагородження фестивалів-лауреатів, яка відбулась учора в Брюсселі, мене не полишало відчуття гордості за наше українське сучасне мистецтво. Пишаюся тим, що Вінниця – серед українських міст, де проходить ГОГОЛЬFEST!

Вітаю засновника та режисера ГОГОЛЬFEST Владислава Троїцького та всю команду, колег з Маріуполя, де проходить StartUPGogolFest, та усіх причетних до європейського визнання - Александр Кочурин, Andrii Palatnyi, Александра Тарас, Yuliia Fediv, Maksym Demskyi

А вінничанам рекомендую відчути ні з чим незрівнянну атмосферу фестивалю вже у жовтні. AIR ГОГОЛЬFEST уже вдруге розгорнеться на території заводу «Кристал» 18-20 жовтня. Традиційно це буде театральна, музична, візуальна, освітня та дитяча програми. А спецподією стане опера-реквієм «IYOV» від Влада Троїцького, яка минулого року увійшла до ТОП-10 опер світу.

Про цей фестиваль варто дізнатися не з новин, а вживу», - зазначено в дописі.

Як повідомлялаВiнниця.info, 18-20 жовтня у Вінниці відбудеться Air ГогольFest – міжнародний фестиваль сучасного мистецтва.

Вiнниця.info, фото - з сторінки С. Моргунова

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: фестиваль премія 
Матеріали по темі