Події

Трупи тварин і тісні вольєри. У Вінниці ветеринар, що розводить елітних собак, перетворила подвір’я на могильник. Відео

8 травня 2019, 12:19

У Вінниці на Старому місті люди роками терпіли незрозумілий сморід. Але нещодавно, випадково, побачили те, від чого ледь не знепритомніли. Сусіди, що займаються розведенням елітних собак, перетворили своє подвір’я на кладовище, - йдеться в сюжеті телеканалу «ВІТА».

Щоправда, трупи собак ніхто не закопував, а залишали розкладатися просто неба. Сусіди спробували звернулися до жінки, яка, за іронією долі, ветеринар, але та не стала їх слухати. Небайдужі вирішили діяти разом - сфотографували двір із трупами собак та відправили їх до муніципальної варти.

На подвір’ї з десяток вольєрів.

«Ми подивилися через паркан і побачили, мертву собаку, що знаходиться водному вольєрі із живими. Поруч останки ще однієї собаки. І все це біля нашого паркану. Коли температура вища 20 градусів, дихати на нашій території просто неможливо», - розповідає Юрій Зотов.

Сусіди кажуть, подібне чекає на кожну собачку, яка, чомусь, не доживає до того, щоб стати улюбленцем нової родини.

Ірина відзняла відео, як жінка дістає із вольєра мертвого пса. Каже, не могла собі навіть уявити, що сусідка, та ще й ветеринар, так ставиться до тварин.

Терпець людей увірвався – викликали поліцію.

«В місцях, де утримуються собаки, не прибирається, не дотримується ніяких санітарних норм. Вбачаються ознаки кримінального правопорушення статті 299 Кримінального кодексу України», - розповів лейтенант патрульної поліції Олег Земський.

За жорстоке поводження з чотирилапими горе-заводчиці світить покарання.


Вінниця.info

Теги: тварини браконьєри  
Матеріали по темі