Суспільство

Три студентки з Вінниччини будуть отримувати стипендії Верховної Ради

10 червня 2019, 13:48

Уряд призначив соціальні стипендії Верховної Ради України студентам закладів вищої освіти з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей на 2019 рік.

Відповідно до розпорядження, стипендіатами стали 58 студентів та курсантів закладів вищої освіти. Троє з них – навчаються у Вінницькій області.

Левчук Вероніка Валеріївна - студентка Вінницького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету

Лівіцька Олена Василівна - студентка технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету

Чайковська Ольга Сергіївна - студентка Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу Вінницького національного аграрного університету (Вінницька область)

«Виплату зазначених стипендій передбачається здійснювати студентам (курсантам) невійськових закладів вищої освіти – за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерства соціальної політики для виплати соціальних стипендій; курсантам вищих військових навчальних закладів – в межах коштів, передбачених у державному бюджеті на утримання відповідних міністерств.

Розмір соціальних стипендій Верховної Ради України для студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації становить – 750 гривень; для студентів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації – 900 гривень», - повідомляють на сайті «Урядового порталу».

Вінниця.info

Теги: стипендії навчання  
Матеріали по темі