Місто

Тривають переговори про поставку партії трамваїв зі Швейцарії до Вінниці

23 січня 2020, 11:06

Тривають переговори про поставку нової партії трамваїв зі Швейцарії до Вінниці. Наразі мова не йде проточну дату, однак відомо, що станеться це після 2020 року. Загалом місто планує отримати 70 вагонів.

Директор «Вінницької транспортної компанії» Михайло Луценко розповів телеканалу «ВІТА», що

«Це невід нас залежить. Для того, щоб звільнити ті трамваї, які є у Швейцарії в експлуатації, вони вводять в експлуатацію нові вагони. На жаль, вони не вкладаються у попередньо заплановані терміни. Тому, поки швейцарці не введуть в експлуатацію ту кількість вагонів, яка їм потрібна, вони нам попередні вагони не нададуть», - зазначає посадовець.

Саме тому сьогодні мова не йде про конкретні терміни, лише відомо, це станеться не у 2020 році. Варто зазначити, що швейцарці ретельно обирали місто, в яке «поїдуть» їх трамваї.

«Було вибрано три міста – Вінниця, Житомир і Львів. Іноземці вивчали ремонтну базу, можливості, побачили ставлення до транспорту. Ці складові були основою для того, щоб запропонувати Вінниці вагони.

Ми повинні доказати, що вагони нам дійсно потрібні. Зараз розробляємо стратегію розвитку транспорту для того, щоб партнери були дійсно впевнені, що трамваї будуть використовуватися за призначенням. Їх завдання надати транспорт, щоб він використовувався і давав якусь користь для міста», - пояснює Михайло Луценко.

Нагадаємо, що раніше в Цюріху Моргунов домовлявся про нову партію швейцарських трамваїв для Вінниці.

Вінниця.info

Теги: трамвай транспорт Вінниця  
Матеріали по темі