Місто

Цьогоріч капремонт «Міні-Вінниці» робити не будуть, а відкриють локацію не раніше липня

20 травня 2020, 12:34

Локацію «Міні-Вінниця», що розташована в Центральному парку, на ремонт закрили ще наприкінці минулого року. Тоді в планах «Вінницязеленбуду» було провести капітальний ремонт та відкрити об’єкт до Дня Європи, але епідемія коронавірусу та карантин внесли свої корективи. В результаті, поки обмеження діятимуть, локацію відкривати не планують, а замість капітального оновлення обмежилися реставрацією старих фігур та додаванням кількох нових. Орієнтовний час відкриття експозиції – липень. Поки що територія локації залишається зачиненою та порожньою.

Про це Вінниця.info розповів директор КП «Вінницязеленбуд» Ігор Любовський.

«Справа от в чому – зараз карантин. В нас було заплановано ще на День Європи відкрити її і зробити капітальний ремонт. В цьому році ми однозначно капремонт робити не будемо. Ми вернемо відреставровані фігури на їх звичайне місце, де вони були, додамо 3-4, бо фігури нові в нас є, вони зроблені. І відкриємо, може, в липні. Коли закінчиться карантин, і буде можливість залучити на це людей до роботи.

Планували грандіозну перебудову на цьому об’єкті, але, на жаль, в цьому році у нас не вийшло», – повідомив посадовець.

Нагадаємо, що у вересні 2017-го відкрили локацію «Міні-Вінниця».Тоді 12 макетів об’єктів обійшлися міському бюджету у понад 1 мільйон гривень.

Макети зображають відомі місця у Вінниці, зокрема, академічний театр імені Садовського, Свято-Преображенський кафедральний собор та особняк-лікарню.


Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: карантин ремонт Центральний парк Міні-Вінниця 
Матеріали по темі