Економіка

«Це буде найбільший завод з виробництва спортивного спорядження в світі»: у Вінниці заклали символічну капсулу будівництва. Фото

13 вересня 2019, 15:52

13 вересня у Вінниці заклали символічну капсулу на місці майбутнього заводу австрійської компанії Head. Підприємство розташовуватиметься на території Індустріального парку, що на Немирівському шосе. Завод спеціалізуватиметься на виробництві продукції для зимових видів спорту, а також для дайвінгу і тенісу.

Він стане сусідом компанії UBC Group, що розпочала роботу рік тому.

«Для того, щоб дати вам зрозуміти масштаб будівництва, можу сказати, що наш завод буде на 100 метрів дальше, ніж паркан компанії UBC, приблизною довжиною 260 метрів. Ширина буде 160 метрів. Загальна площа - 45 тисяч квадратних метрів.

Цей завод буде найбільшим заводом з виробництва спортивного спорядження в світі. Самі роботи з будівництва почнуться з весни наступного року. Як тільки будуть виконані проектні роботи, ми вже зможемо починати такі заходи як переміщення ґрунту, встановлення паркану та будівництво тимчасових доріг.

Відповідно до нашого меморандуму, підписаного з місцевою владою, ми вже відкрили у Вінниці ІТ-офіс площею 160 квадратних метрів», - сказав виконавчий віце-президент та директор з виробничих питань компанії Head Геральд Скробанек.

Запустити завод планують у 2021 році. За словами пана Геральда, підприємство потребуватиме різного роду фахівців – як з вищою освітою, так і тих, хто не має її, і готовий навчатися на виробництві. Він запевняє – заробітна плата буде гарною.

«Чим більше інвесторів приверне міська та обласна влада, тим конкурентнішою буде заробітна плата. Вона буде чесною», - наголосив Геральд Скробанек.

У компанії зізнаються, що найбільший завод збудують у Вінниці, тому, що місто надало найбільш професійну пропозицію. А ще – обласний центр розташований не на заході країни, де спостерігається нестача робочої сили.

«Це ще один подарунок жителям найкращого міста в Україні напередодні Дня народження. Насправді Вінниця дуже активно розвивається. Коли ми говоримо про такі компанії як Head, ми говоримо про унікальне поєднання промислової індустрії та ІТ-індустрії, що, в першу чергу, буде давати можливість формувати нову еліту менеджерів», - сказав у вітальному слові голова Вінницької ОДА Валерій Коровій.

Австрійська компанія Head вибрала Вінницю з-поміж шести інших міст. Оскільки проект реалізовуватиметься в кілька етапів, то кількість робітників поступово збільшуватиметься. В кінцевих планах компанії – працевлаштувати 1000 осіб.

«Попереду ще дуже багато роботи. Я хотів би, щоб бізнес у нас був великою єдиною командою, який працює для цього прекрасного міста і для держави. Головне – це не прибуток, а створення новий робочих місць, виробництво якісної продукції», - переконаний міський голова Сергій Моргунов.

Геральд Скробанек, Валерій Коровій та Сергій Моргунов підписали лист, що засвідчує «народження» нового заводу у Вінниці. Його помістили у металеву капсулу та закопали.

Нагадаємо, що 4 травня в приміщенні Вінницької міської ради відбулось підписання Меморандуму про порозуміння між компанією Head.

Відповідно до Меморандуму, компанія має намір реалізувати проект в сфері підготовки кваліфікованих кадрів, створення нових робочих місць та розвитку промисловості з високою доданою вартістю.

Довідка

Head International Holding GmbH – австрійська компанія, що виробляє спортивне обладнання для зимових видів спорту, тенісу та підводного плавання з аквалангом. Виробництво компанії розташовано в Австрії, Чехії, Болгарії, Китаї. Компанія присутня у 85 країнах світу. Бренд Head є найбільш упізнаваним в світі в сфері гірськолижних видів спорту.

Вiнниця.info

Теги: завод будівництво підприємство Head 
Матеріали по темі