Суспільство

«Це не «печатка антихриста»: в ПЦУ роз’яснили про біометричні паспорти

18 листопада 2019, 14:32

На сторінці Православної церкви України в Facebook роз’яснили, що біометричний паспорт не є загрозою.

«Чим тільки не залякують людей – втратою приватності, «відреченням від Господа», «печаткою антихриста». І все це – начебто від імені Церкви. Втім, насправді Православна Церква України не засуджує використання вірянами біометричних паспортів, адже вони є лише одним із проявів наукового і технологічного прогресу. Жодного релігійного підґрунтя у біометричного паспорту немає», - зазначено в дописі на сторінці.

В ПЦУ зазначають, що технології стали невід’ємною частиною нашого життя і біометрична інформація робить життя у суспільстві безпечнішим: допомагає швидко встановити особу і допомогти їй, якщо виникне така потреба, або ж затримати особу, якщо вона порушила закон.

«Господь недарма наділив людину даром свободи вибору. Те, що з Писання відоме, як «печать антихриста», може бути прийнятим лише за усвідомленим вибором людини, яка відречеться від Бога. Таємно, через технології, без відома самої особи ніхто не зможе зробити віруючого християнина слугою диявола.

Ми користуємося звичайними паспортами, маємо ідентифікаційні коди, щодня надаємо наші персональні дані, і нічого вартого осуду тут немає. Усе це стосується матеріального світу, натомість справжня віра у Господа – у душі. На ній ніхто не зможе поставити «печатку», чи відділити людину від любові Божої, якщо вона сама не зречеться її.

Варто не забувати, що головна боротьба для людини – це війна з гріхом, пристрастями і спокусами. Саме вони можуть стати головною причиною нашого відчуження від Христа і Його Царства…», - зазначають в ПЦУ.

Біометричні паспорти не здатні віддалити чи наблизити людину до Господа, зробити більшим чи меншим християнином, поставити «печать антихриста».

«Тож, не зважайте на безпідставні забобони чи обмеження і не бійтеся користуватися благами прогресу», - зазначає Православна Церква України.

Вiнниця.info

Теги: ПЦУ пояснення 
Матеріали по темі