Події

Цегельні підприємства крали на Вінниччині копалини, газ і гроші

17 липня 2015, 13:40

 На Вінниччині два підприємства з виробництва цегли незаконно видобували суглинок, у тому числі на земельних ділянках, виданих громадянам в якості паїв.

Про це інформує прес-служба прокуратури Вінницької області.

З метою створення видимості законності своєї діяльності, службові особи зазначених підприємств склали і подали до Державної служби геології та надр України неправдиві документи на отримання дозволу з видобутку надр підприємством зі схожою назвою, яке у минулому видобувало суглинок на підставі дозвільних документів. Шкода завдана внаслідок незаконних дій оцінюється у понад 10 мільйонів гривень.

Крім того, під час проведення санкціонованого судом обшуку на території одного з підприємств зафіксовано незаконне використання газу.

Установлено, що газ надходив до підприємства через трубу, яку під’єднано до магістрального газопроводу поза вузлом обліку. Також правоохоронцями виявлено факти виготовлення необлікованої цегли та перерахування коштів за її реалізацію на карткові рахунки приватних осіб.

Наразі, слідством вживаються заходи щодо встановлення збитків, заподіяних незаконним використанням газу, та додержання підприємствами вимог податкового законодавства. Перевіряються факти можливого покладення обов’язку щодо сплати за необліковано використаний газ на населення, а також дії посадових осіб контролюючих та інших державних органів щодо сприяння у незаконній діяльності вказаних підприємств.

ВИННИЦА.info

Теги: прокуратура 
Матеріали по темі