Суспільство

Центр Вінниці перекрили селяни. Люди вимагають повернути директора сільгосппідприємства

29 липня 2013, 16:28

29 липня у м. Вінниця близько 100 працівників Державного підприємства «Сільськогосподарське підприємство «Іллінецьке» перекрили рух по вулиці Соборній, висунувши до влади вимогу – повернути на посаду звільненого директора підприємства Олексія Гребенюка.

Пенсіонери і працівники підприємства в розпачі вийшли під стіни облдержадміністрації та безперервною ходою пішохідним переходом декілька разів блокували рух громадського транспорту. Центр Вінниці простояв у заторах щонайменше годину.

Працівники міліції, які знаходились поруч, намагались хоч якось допомогти руху транспорту, і не давати селянам, у прямому сенсі слова, стрибати під колеса.

Селяни вважають, що їх підприємство зазнало рейдерської атаки. Вони нарікають на неправомірне звільнення Олексія Гребенюка і скаржаться на постійні комісії і перевірки Держфінінспекції та УБОЗ-у.

«Все почалось відразу після того, як нардеп Григорій Калетник побував на наших землях й побачив господарство. За неймовірно стислі строки за Вашим поданням свавільно й протиправно звільнений наш директор Олексій Гребенюк. В супереч вимогам закону та статуту підприємства, без проведення конкурсного відбору, замість нашого директора, ми отримали засланця олігархів - Юрія Кравченка», - написали селяни в зверненні до голови Вінницької облдержадміністрації Івана Мовчана.

Також селяни повідомили, що по дорозі на Вінницю міліція «зняла» їх з найнятого автобуса, намагаючись попередити пікет.

Як стало відомо, керівник Державного підприємства «Сільськогосподарське підприємство «Іллінецьке» Олексій Гребенюк одночасно займав дві посади – керував Товариством з обмеженою відповідальністю та був директором державного підприємства. З посади директора державного підприємства Фонд держмайна його звільнив.

При Вінницькій облдержадміністрації було створено робочу групу, яка має з’ясувати обставини справи та перевірити чи законним було звільнення керівника.

Як повідомив перший заступник голови Вінницької облдержадміністрації Максим Боровський, влада намагається захистити інтереси громадян.

«Ми діємо в рамках законодавства. Наша позиція розібратись і допомогти людям, але нашу робочу групу не допустили на підприємство для звірки документів», - сказав М. Боровський.

Переговори представників облдержадміністрації та працівників підприємства, поки що зайшли у «глухий кут».

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі