Місто

Центр Вінниці в облозі: вінничани перекрили рух на Соборній на підтримку Майдану у Києві

22 січня 2014, 19:35

Кілька тисяч вінничан мітингують під стінами Вінницької облдержадміністрації на підтримку Майдану у Києві та вимагаючи від місцевої влади активних дій.

З 17:00 і досі перекрито рух на вулиці Соборній. Активісти постійно переходять дорогу і пропускають лише машини швидкої допомоги.

На цю годину люди чекають, щоб до них вийшов керівник Вінницької ОДА Іван Мовчан, який сьогодні був у відрядженні в районі й зараз повертається в обласний центр.

Декількох депутатів обласної ради охорона не пропускала у будівлю облради, навіть після того як вони пред’являли свої посвідчення. І щоб потрапити усередину їм знадобилась особиста допомога начальника вінницької міліції – генерала Віктора Русина.

Серед гасел, що лунають на площі біля Вінницької ОДА, найактивніші: «Зека геть!», «Маєш совість – виходь з регіонів», «Міліція з народом!» та «Слава героям Майдану!».

До протестуючих вийшов генерал, керівник УМВС України у Вінницькій області Віктор Русин, який запевнив, що жоден міліціонер з Вінницької області ні вчора, ні сьогодні, ні завтра не поїде до Києва.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ось так вінничани символічно провели похорони демократії в Україні.

 ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі