Місто

Центр Вінниці «змінює обличчя»: будівництво, реконструкція і запланований ремонт. Фоторепортаж

24 травня 2016, 12:47

 Центральна вулиця Вінниці змінює свій вигляд: завершується будівництво торгового центру «Cloud-сквер», де вже з’явилась перша вивіска магазину, що розмістять на першому поверсі, проводять реставрацію фасаду будівлі на Соборній, 22, очистили від реклами будинок біля кінотеатру і планують провести його реконструкцію.

Як зараз виглядає центральна вулиця Вінниці.

Cloud-сквер

На Соборній добігає завершення спорудження торгового центру Cloud-сквер, хоча, за проектом, закінчитися воно мало ще у березні. Та і вигляд приміщення у стилі хай-тек має інакший від оприлюдненого рік тому.

Днями на скляній вітрині ТЦ з’явилася перша вивіска – чотириметровий надпис «Roshen. Фірмовий магазин».

Після будівництва ширина тротуару стала вдвічі меншою, адже кілька метрів зайняв майданчик магазину, якого обгородили високими бордюрами.

Соборна, 22

У Вінниці триває реконструкція фасаду триповерхового житлового будинку за адресою Соборна, 22. Наразі частину приміщення обнесли обриштовками. Варто зазначити, що «реанімують» будинок лише зовні.Відповідне рішення затвердили на виконкомі Вінницької міськради.

Соборна, 66

На центральній вулиці міста планують відреставрувати ще один будинок, який буквально розсипається, як зовні, так і всередині. Мова йде про приміщення за адресою Соборна,66. Наразі з нього вже зняли всі рекламні вивіски. Запланували виготовлення проектно-кошторисної документації і ремонт.

Окрім того, вже близько тижня комунальники приводять до ладу фасад Вінницької облради: зашпакльовують тріщини і фарбують.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: будівництво 
Матеріали по темі