Суспільство

Центр Вінниці на півгодини перекрили мітингувальники. Пропускали лише «швидку». Фото та відео

26 серпня 2020, 10:16

Вранці 26 серпня у центрі Вінниці півсотні мешканців дачного масиву на Бучми, після мітингу біля міської ради, перекрили рух у центрі міста. Люди перекрили дорогу майже на півгодини.

Громадський транспорт зупинився по обидва боки від пішохідного переходу, що навпроти міської ради. Мітингувальники пропускали лише «швидку», поліцію і Аварійну газову службу. Авто зі сторони Центрального мосту рухалися в об’їзд по вулиці Оводова.


У Вінницькій міській раді повідомляють, що за інформацією постачальника електроенергії причин відключення електроенергії є декілька: ліквідація юридичної особи ГО «СТ «Підлісне», з якою була укладена угода про електропостачання, заява голови ліквідаційної комісії про розірвання договору та заборгованість мешканців за електроенергію.

«Прямих договорів з електропостачальною організацією у мешканців немає. Їх можна було укласти протягом часу, коли діяли договірні зобов’язання між обленерго та громадською організацією, та поступово перейти на особисті розрахунки. Про що неодноразово актив ГО «СТ «Підлісне» інформувався і з боку Обленерго, і з боку виконавчих органів міської влади, до яких звертались люди з проханням вирішити їх проблему з енергетиками. Разом з тим, представники садового товариства вирішили інакше і ліквідували громадську організацію, чим в результаті вивели з правового поля свої взаємовідносини із електропостачальною організацією», - зазначено на сайті міськради.

Близько 10-ї години мітингувальники розблокували рух по дорозі та знову пішли під стіни міської ради.Вінниця.info

Теги: мітинг світло Соборна громадський транспорт 
Матеріали по темі