Суспільство

Центром Вінниці пройшла костюмована smile-хода. Фоторепортаж

4 жовтня 2019, 16:39

В першу п’ятницю жовтня у світі відзначають День усмішки. 4 жовтня у Вінниці, з нагоди цього свята, проходить четвертий Smile Fest. Сьогодні традиційно влаштували костюмовану ходу, цього разу від Центрального парку до Вежі.

По обіді біля Літнього театру, що в Центральному парку, зібралася майже сотня вінничан – студенти, школярі та матусі з візочками. Дехто прийшов у костюмах героїв мультфільмів, казок або просто в піжамах. Тут учасники отримали номерки, завдяки яким, взяли участь в розіграші колективного сертифікату на відвідування аквапарку та сертифікат на подорож від тур-клубу «Бідняжка».

Потім усі сформувалися в колону та рушили до Вежі, де розгорнули Smile-city. Там для вінничан підготували майстер-класи, фуд-зони, фото-локації. Біля сцени виступали творчі танцювальні колективи міста.

«Прийшла на фестиваль вперше. Я не переодягалась у казкових героїв, тому що посоромилась. Але думаю, що наступного року виправлю це і одягну щось смішне. Насправді це дуже круто, коли молодь ось так збирається, всі одне одного веселять. Таке свято – це привід відключитись від буденних проблем і просто веселитись разом зі всіма. Також на душі радісно стає, коли костюмована хода привертає увагу перехожих. Всі нас знімають на телефони, усміхаються. Приємно дарувати людям тимчасову радість», – каже вінничанка Іванна.

Йдучи вулицею, учасники ходи привертали увагу перехожих, які знімали дійство на телефони.

Smile Fest продовжиться і вечором. На учасників очікує програма Smile-батлум. Він розпочнеться о 19:00 в Мегамоллі в закладі «Люди Fusion Place». Для участі у вечірній програмі потрібно зареєструвати свою команду із шести учасників.

Також на даху водонапірної Вежі прикріпили великий жовтий прапор зі смайликом. Стяг пробуде там до кінця сьогоднішнього дня, потім знову повернуть прапор Вінниці.

Вінниця.info

Теги: фестиваль усмішка Smile Fes 
Матеріали по темі