Суспільство

Цілющі ванни для всього організму. У санаторії «Поділля» опорно-руховий апарат лікують бішофітом

29 січня 2019, 09:42

 Спробуйте уявити ліки, які допомагають всьому організму і практично не мають побічних реакцій. Вони приємні у застосуванні та доступні кожному. Все це про бішофітні ванни, які практикують у санаторії «Поділля» на Вінниччині.

Бішофіт містить велику кількість природного магнію та інших мікроелементів, що мають цілющий ефект. Магній необхідний для правильної роботи більшості органів, особливо важливий для серця, нервових закінчень та опорно-рухового апарату. Оскільки санаторій «Поділля» має потужну базу для лікування захворювань спини, хребта, суглобів, то бішофітні ванни досить популярні та дієві.

Мають протизапальну дію, покращують обмінні процеси в організмі, посилюють лімфодренаж, стимулюють імунітет.

Заступник директора з медичної частини санаторію «Поділля» Леонід Марчук рекомендує бішофітні ванни при таких недугах:

- хвороби спини та суглобів: артрит, артроз, хвороба Бехтерева, радикуліт, остеохондроз, артроз.

- проблеми із центральної нервовою системою, стреси, безсоння;

- серцево-судинні патології, підвищений тиск, вегето-судинна дистонія;

- запальні гінекологічні хвороби;

- варикоз;

- хронічна втома, підвищені фізичні та емоційні навантаження.

Хоча бішофітова ванна – це універсальний спосіб відновлення організму, проте декому вона протипоказана. Саме тому у санаторії Хмільник можна пройти обстеження і отримати консультацію фахівців.

У пацієнтів, які лікувалися бішофітовими ваннами в санаторії «Поділля», спостерігається зменшення головного і суглобових болів, поліпшення настрою, підвищення працездатності. Вони стають менш дратівливими, отримують задоволення від життя.

Леонід Марчук зазначає, що перші процедури будуть нетривалими, та складатимуть приблизно 10 хвилин. Протягом цього часу за самопочуттям пацієнта ретельно стежитимуть, вимірюючи йому пульс та артеріальний тиск. За умови задовільної переносимості ванни, час її прийому збільшують до 15-20 хвилин.

Одноразова процедура не призведе до якогось позитивного результату. Для його досягнення необхідно курсове лікування – 15-20 процедур. Оскільки захворювання, під час яких рекомендована терапія за допомогою бішофітових ванн, переважно є хронічними, тому для попередження їх прогресування проводити курси такого лікування краще за все двічі на рік.

Альтернативою для похилого віку може стати прийом напівванн, коли пацієнт занурюється у воду лише до рівня грудної клітини. Такі процедури легше переносяться, але їх ефективність при цьому зменшується несуттєво.

У низці випадків застосовуються місцеві бішофітні ванночки, коли у розчин занурюються лише окремі частини тіла (наприклад, під час лікування остеоартрозу дрібних суглобів кистей рук, впливу піддаватимуться лише кісті, а не все тіло).

Нагадаємо, що у санаторії «Поділля» ефективно лікують остеохондроз, артрит та інші хвороби опорно-рухового апарату.

Грижі хребта лікують без операцій.

Адреса санаторію «Поділля»: вул. Курортна, 10, м. Хмільник, Вінницької області, інд. 22000

Відповіді по медичним питанням:

+38 (098) 93-34-366 (Київстар)

+38 (066) 16-12-113 (MTC)

Відділ реєстрації та реалізації путівок:

+38 (04338) 2-44-31

+38 (067) 23-23-415 (Київстар)

+38 (063) 68-55-053 (Life)

+38 (095) 63-59-606 (MTC)

+38 (04338) 2-31-02 (Факс)

Теги: лікування 
Матеріали по темі