Здоров‎’‎я

Ціни на аналізи як до війни: лабораторія «Меділабс» продовжує дбати про здоров’я вінничан та гостей міста

26 травня 2022, 17:22

Вінницька приватна лабораторія «Меділабс» не переставала працювати з початку війни, ні на один день!

Навіть у перші дні, коли місто скували паніка та страх, двері центральної лабораторії, що знаходиться у Вінниці, на вулиці Матроса Кішки, були відчинені для пацієнтів.

Робота періодично переривається повітряними тривогами, однак це практично не вплинуло на оперативність видачі результатів аналізів. Адже більшість процесів в «Меділабсі» - автоматизована.

Якби робота діагностичного центру припинилась, сотні лікарів та десятки приватних та державних лікарень Вінниці та області, опинились би у складній ситуації.

Без вихідних на своєму фронті

Лабораторія «Меділабс» піклується про здоров’я вінничан з 2013-го року. Майже 10 років самовдосконалення, оптимізації та автоматизації робочого процесу. Коли ціль – досягнення найвищої якості в лабораторній діагностиці за світовими стандартами, то вхід постійно йдуть лише наукові та технологічні інновації. А це значить, що ми можемо забезпечувати наших клієнтів максимально швидкими результатами за мінімально короткі терміни, з більш аніж пів тисячі видів аналізів.

Такий підхід став особливо важливий зараз, на жаль, у період війни. Коли серед гостей міста – чимало пацієнтів з трансплантованими органами, з важкими хронічними захворюваннями, з невиліковними хворобами, зі складними пораненнями, коли треба «все і зараз»…

Тому лабораторія «Меділабс» працювала, працює і буде працювати.

В кожного свій фронт і ми на своєму стоятимемо до останнього.

Прайс не виріс

Керівництво «Меділабс» завжди дбало не лише про якість та достовірність результатів аналізів, які можна отримати в максимально короткий термін, а й про доступність цих досліджень для кожної людини.

Вінницька лабораторія ніколи не уступить якістю аналізів заради економії на витратних матеріалах. Тут закуповлюються виключно оригінальні реактиви, які рекомендуються виробниками аналізаторів міжнародного преміум-класу.

При цьому вартість лабораторних досліджень для пацієнтів залишається незмінною. Навіть тепер, коли дизель - під 100 грн, а сіль - за 80.

То ж ви як і раніше можете здавати аналізи по «старим» довоєнним цінам. Мало того, продовжують діяти вигідні «пакети» аналізів, як от гормональні чи біохімічні пакети досліджень.

Пунктів забору стало менше

До війни лише у Вінниці функціонувало 10 пунктів забору біоматеріалів лабораторії «Меділабс». Зараз тимчасово деякі з них зачинені. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Заради економії вашого часу, залишаємо для вас актуальний перелік пунктів забору з адресою місця розташування:

  • ЦЕНТРАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ на вул. Матроса Кішки, 10 Г;
  • Пункт забору біологічного матеріалу на вул. Марії Литвиненко-Вольгемут, 5 (в клініці «Меділюкс»);
  • Пункт забору біологічного матеріалу на вул. Замостянській, 19;
  • Пункт забору біологічного матеріалу на вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 12»;
  • Пункт забору біологічного матеріалу на проспекті Юності, 20/73;
  • Пункт забору біологічного матеріалу на вул. Київській, 68 А (поряд з аптекою «Конекс»);
  • Пункт забору біологічного матеріалу на вул. Малиновського, 3;
  • Пункт забору біологічного матеріалу на вул. Амосова, 6 (НЕЗАБАРОМ ВІДКРИТТЯ);
  • Пункт забору біологічного матеріалу в місті Хмельницький на вул. Проскурівській, 74А.

В порядку живої черги

Здати аналізи на пунктах забору або в центральній лабораторії можна здати в порядку живої черги.

Для уточнення будь-якої інформації, що стосується лабораторної діагностики в «Меділабс», звертайтесь за телефоном: 067 430 64 02.

Чому краще здавати аналізи в «Меділабс»

На останок, нагадаємо вам, що аналізи в діагностичному центрі «Меділабс» виконуються на сучасному потужному лабораторному обладнанні.

Ми «озброєні» інноваційними аналізаторами та виключно оригінальними реактивами. То ж за точність результату досліджень ми готові відповідати.

Наші лікарі лабораторної діагностики ЗАВЖДИ на контакті з лікарями!

Автоматизація процесу мінімізує можливість помилки, а «живий» професійний контроль зі сторони висококваліфікованого лабораторного персоналу, ще більше підвищує якість досліджень.

До того ж, більшість результатів пацієнти отримають вже за пару годин, або ж протягом дня. Ми бережемо ваш час і стоїмо на варті вашого здоров’я.

То ж будьте здорові!

Перемоги нам на всіх фронтах!

З повагою, адміністрація діагностичного центру «Меділабс»!

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Меділабс аналізи лабораторія 
Матеріали по темі