Місто

«Цитати Любомира Гузара» - у Вінниці презентували безкоштовний мобільний додаток

11 жовтня 2017, 14:05

11 жовтня в приміщенні вінницького IHUB презентували безкоштовний мобільний додаток - «Цитати Любомира Гузара».

Приблизно за місяць вінницькі програмісти ІТ-компанії appgress створили україномовний додаток. В ньому можна ознайомитися з висловами Блаженнішого Любомира Гузара, предстоятеля Української греко-католицької церкви. Для зручності, створено рубрики, в яких вміщено цитати відповідної тематики. До мобільного додатку увійшло близько двох сотень висловів відомого українського діяча.

«Цитати ми позбирали з різних інтерв’ю, прес-конференцій, виступів, звернень… Процес відкритий, якщо будуть знаходитися цитати, які ще не увійшли в цей додаток, то відповідно ми будемо їх доставляти. Сьогодні цей застосунок стає доступний. Він працює. Цитати подані. Він приємний для застосуванням, гарний дизайн», - говорить речник УГКЦ і колишній прес-секретаря Любомира Гузара отець Ігор Яців, який допомагав розробникам підбирати цитати до додатку..

В майбутньому планується перевести додаток на 5 різних мов.

«Роботи над створенням проекту тривали менше місяця.

Я займався більш технічною реалізацією. В основу ми взяли книгу «Бути людиною». Цитати поділені на рубрики, що дає змогу вибрати тематику. Основною особливістю, є те що застосунок дає можливість отримати випадкову цитату через push-повідомлення. Під цитатою є підпис, звідки її взято. Також ми додали біографію Любомира Гузара. Не оминули ми і «Фейсбук». Якщо є цікава цитата, чому б нею не поділитися з кимось іншим.

База даних буде постійно оновлюватися. Зроблений додаток і для iOS і для Android. Проект став можливий завдяки міської ради та греко-католицької церкви. Ми і надалі розвиватимемо продукт. Планується переклад цитат на інші мови. Поки що додаток лише українською», - каже один з розробників Іван Мазур.

Довідка

Любомир Гузар — український релігійний діяч, патріарх-предстоятель Української Греко-Католицької Церкви (2001—2011). Священик (з 1958), єпископ (з 1977), кардинал (з 2001). В цьому році 31 травня він відійшов у вічність.

Нагадаємо, в грудні 2015 року за допомоги компанії appgress був створений похвилинний розклад вінницького транспорту.

 

 

 

Вінниця.info.


Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: додаток 
Матеріали по темі