Місто

Цієї осені у Вінниці висадять 1000 дерев

12 жовтня 2018, 17:36

 У Вінниці продовжують висаджувати дерева на прибудинкових територіях. Цієї осені у дворах багатоповерхівок висадять близько 1000 дерев. Наразі уже посадили перші дерева у дворах будинків по вул. Келецькій та вул. М. Ващука. За один день працівники садять близько 50 дерев.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Вінницької міськради.

«Ми плануємо в осінній період цього року висадити близько 1000 дерев. Висаджуємо на  тих територіях, де ми в  цьому та в минулому роках виконували роботи по видаленню аварійних дерев. Висаджуємо липи, клени і каштани. Деревам уже 6-8 років,  такі дерева закуплялися за доручення міського голови Сергія Моргунова. Вони гарно приживаються і уже весною радуватимуть мешканців багатоповерхівок.   Варто відзначити, що ці види дерев характерні для нашого клімату, мають гарну крону, їх висота сягає до 2,5 м», - розповів начальник відділу поточного утримання будинків та прибудинкових територій департаменту житлового господарства Павло Кедись. 

Як зазначив майстер по висадці рослин Сергій Кордюк садять дерева у мішковині. За два-три місяці вона розкладається і стає добривом для дерева.

Вiнниця.info, фото - сайт ВМР

Теги: дерева 
Матеріали по темі