Економіка

Цукрові заводи Вінниччини активно готуються до нового сезону в 2020 році

4 червня 2020, 08:40

Відомо, що на Вінниччині виготовляють цукор, який постачають по всіх регіонах України та за кордон. 9 з 50 існуючих в Україні цукрових заводів розташовані саме у Вінницькій області. Вінницький цукор завжди відрізнявся якістю та своїми «солодкими» властивостями. Посівна завершилась вже майже місяць тому. Аграрії поки-що не можуть дати точних прогнозів щодо врожаю цукрового буряку, адже чинників чимало, проте заводи ведуть активну підготовку до запуску виробництва.

Виробники до початку сезону відносяться доволі серйозно, адже правильне планування – запорука успіху підприємства восени. Кожна хвилина простою під час виробництва може дорого коштувати. Тому обладнання має бути якісним і добре налаштованим. Важливо замінити усі несправні комплектуючі саме зараз і провести тестовий запуск ліній.

Отже, не відстаючи від конкурентів, цукровики продовжують кропітку роботу над оновленням виробничих потужностей. Модернізація та автоматизація виробництва є дуже важливими в сучасних умовах.

На заводах чимало обладнання а саме, очисні агрегати для цукрових коренів, землевідділювачі та мийки барабанного типу, конвеєрні лінії руху буряку та цукру та ін. Лише постійне удосконалення технологічних і бізнес-процесів дозволяє залишатися конкурентоспроможним на ринку та отримати доступну ціну кінцевого продукту на полицях магазинів та забезпечити конкурентні заробітні плати працівникам.

Як зазначають спеціалісти з ремонту та налаштування ліній підприємства ТОВ «ТД«ПРОМ-ЮА ГРУП» тут важлива кожна деталь. Робота цукрового заводу вцілому без простоїв залежить від якості та довговічності запасних частин, таких як підшипники, привідні паси та шківи, ланцюги та зірочки, запірна арматура та ін. Працездатність конвеєрної лінії залежить від якості конвеєрної стрічки, конвеєрних роликів та барабанів. Для конвеєра робота в такому виді виробництва вважається «зі складними умовами». Оскільки конвеєр, яким пересуваються цукрові буряки до очисних агрегатів – забруднюється, а та частина, яка вже помитий буряк переміщує по технологічному процесу далі, взаємодіє з вологою. Ось тут і починаються особливості роботи цукрового виробництва.

Перш за все сама конвеєрна стрічка має бути зносостійка та вологотривка. А конвеєрні ролики повинні мати герметичний підшипниковий вузол, щоб уникнути потрапляння бруду та води у середину конвеєрного ролика. Саме такі ролики конвеєрні підприємства купують у компанії ТОВ «ТД«ПРОМ-ЮА ГРУП», виробничі потужності якої знаходяться у Волинській області, місті Луцьк. Компанія пропонує широку лінійку типорозмірів роликів: D (мм) - 57, 63, 76, 89, 102, 108, 127, 152, 159, 168, 178, 194, 219, 245. Такі ролики конвеєрні особливі тим, що мають герметичний підшипниковий вузол, який складається з 4-х ступеневого ущільнення. Якщо умови роботи конвеєра не вимагають підвищеної герметичності, то можуть бути виготовлені ролики з 2-х ступінчастим ущільненням.

Гладкі ролики конвеєрні

Гладкі ролики конвеєрні

Ролики конвеєрні футеровані

Ролики конвеєрні футеровані

В залежності від типів конвеєрів на підприємствах виникає потреба в конвеєрних роликах наступних типів:конвеєрні (гладкі); приводні;футеровані; амортизуючі; дефлекторні; підвісні. Окрім того важливо перевірити суцільність стрічки транспортерної, адже в результаті надто сильного натягу вона може розірватись, або може бути зношена сама стрічка чи шеврон, завдяки якому готовий цукор потрапляє до наступного кроку переробки. У компанії ТОВ «ТД«ПРОМ-ЮА ГРУП» в наявності усі види стрічок транспортерних від стійких до важких умов роботи до тих, яким дозволено контактувати із харчовими продуктами. Замовити продукцію можна на сайті компанії-виробника роликів конвеєрних. Контактний телефон +38(098)-332-93-93.

Теги: «ТД«ПРОМ-ЮА ГРУП»​ обладнання цукрові заводи виробник 
Матеріали по темі