Політика

ЦВК сформувала виборчі комісії в області, 6 районах і 18 містах. Склад Вінницької обласної ТВК

12 серпня 2020, 10:19

Центральна виборча комісія утворила та сформувала склад 532 обласних, районних (крім районів в АР Крим), міських (крім міст в АР Крим), районних у місті Києві виборчих комісій у межах 24 областей України.

Постанову ЦВК затверджено 10 серпня.

На Вінниччині сформовано обласну ТВК. Районні ТВК - Вінницька, Гайсинська, Жмеринська, Могилів-Подільська, Тульчинська, Хмільницька. Міські територіальні виборчі комісії – Барська, Бершадська, Вінницька, Гайсинська, Гніваньська, Жмеринська, Іллінецька, Калинівська, Козятинська, Ладижинська, Липовецька, Могилів-Подільська, Немирівська, Погребищенська, Тульчинська, Хмільницька, Шаргородська, Ямпільська ТВК.

Склад Вінницької обласної територіальної виборчої комісії.

Голова комісії – Стоян Олег Петрович, 1981 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Горбатюк Наталя Іванівна, 1953 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Кузьменко Наталія Петрівна, 1969 року народження – від місцевої організації Партії промисловців і підприємців України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Ващук Антоніна Михайлівна, 1974 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Совість України" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Корчака Олена Миколаївна, 1972 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РІВНЕ РАЗОМ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Лашина Ніна Ріхардівна, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Максименко Сніжана Олексіївна, 1969 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Морозова Ольга Іванівна, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Поплавська Інна Анатоліївна, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РІДНИЙ ДІМ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Потучек-Запольський Іван Євгенович, 1991 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Прушинський Дмитро Володимирович, 1994 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Пянковський Сергій Анатолійович, 1971 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Єдина Країна" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Стаценко Олександр Вячеславович, 1995 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Партія Ігоря Колихаєва "НАМ ТУТ ЖИТИ!" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Хомич Анастасія Володимирівна, 1985 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Чернецька Катерина Миколаївна, 1963 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Чеснік Володимир Анатолійович, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Чумаченко Антон Вячеславович, 1999 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Янкова Юлія Леонідівна, 1980 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Вінниця.info

Теги: Вибори 2020 обласна ТВК 
Матеріали по темі