Політика

ЦВК визнала обраними мерів 5 міст та 12 голів сільських і селищних громад Вінниччини. Визначено склад трьох міськрад

4 листопада 2020, 13:29

Станом на 13.00 годину 4 листопада на сайті ЦВК опублікували інформацію про обраних на посади міських, селищних, сільських голів у Вінницькій області. Також оприлюднено списки депутатів трьох міських рад. Станом на 16:20 годину на сайті ЦВК оновили інформацію та опублікували імена 6 очільників міських, 7 селищних та 10 сільських ОТГ. Також внесли список депутатів Липовецької міської ради.

Головою Немирівської міської ради обрали Віктора Качура, який очолює місто з 2015 року, балотувався, як самовисуванець. Його підтримали 47,96% виборців (5556 голосів). Його найближчий конкурент – Юрій Мазур, який йшов від «Батьківщини» набрав 4814 голосів (41,56%).

Головою Ладижинської міської ради обрали Валерія Коломєйцева (Наш край), який очолює місто з 2001 року. За нього проголосували 54,19% виборців (3562 голосів). Найближча конкурентка - Ірина Басараб (самовисування) отримала підтримку 21,11% виборців (1388 голосів).

Депутатський склад Ладижинської міської ради

Головою Жмеринської міської ради обрали Анатолія Кушніра (Українська стратегія Гройсмана). За нього проголосували 62,72% виборців (9564 голосів). На другому місці – Ольга Боровська від партії «Сила і Честь», яку підтримали 13,28% виборців (2025 голосів).

Головою Япільської міської ради обрали Сергія Гаджука (Українська стратегія Гройсмана). За нього проголосували 47,23% виборців (4022 голосів). На другому місці – Анатолій Юрчнко від «Батьківщини», якого підтримали 16,11% виборців (1572 голосів).

Депутатський склад Ямпільської міської ради

Головою Козятинської міської ради обрали Тетяну Єрмолаєву (Українська стратегія Гройсмана). За неї проголосували 29,45% виборців (3113 голосів). На другому місці – Олександр Пузир від партії «Слуга народу», якого підтримали 25,17% виборців (2661 голосів).

Депутатський склад Козятинської міської ради

Головою Липовецької міської ради став Микола Грушко, який очолює місто з листопада 2015 року. Його підтримали 28,93% виборців (2 138 голосів). Найближчим конкурентом Грушка став кандидат від ВО «Батьківщина» Віктор Бичков. За нього проголосували 26,32% виборців (1 945 громадян).

Депутатський склад Липовецької міської ради

Головою Стрижавської селищної громади обрали Михайла Демченка (Українська стратегія Гройсмана), який раніше очолював Вінницьку РДА, а потім став радником мера Вінниці. За Демченка проголосували 3970 виборців. На другому місці – Таїсія Короленко від партії «Слуга Народу» за неї віддали свої голоси 1180 виборців.

Головою Сутисківської селищної громади обрали Леоніда Дідуха, який і раніше очолював громаду. Балотувався, як самовисуванець. За нього проголосували 75,6% виборців (1137 голосів). На другому місці - Олександр Муль, який набрав 189 голосів.

Головою Тиврівської селищної громади обрали Сергія Кицишина – колишнього голову Тиврівської селищної ради. Він теж йшов на вибори як самовисуванець. За нього проголосували 25,2% виборців (1090 голосів). На другому місці – Олександр Сідак, який набрав 850 голосів.

Головою Глуховецької селищної громади обрали Олександра Амонса– колишнього очільника громади. Балотувався від партії Європейська солідарність. За нього проголосували 74,4% виборців (2861 голосів). На другому місці – Євгенія Слюсаренко, яка набрала 916 голосів.

Мурованокуриловецьку селищну громаду очолила чинна голова Галина Цибульська, яка балотувалася в якості самовисуванця.

В Брацлавській селищній громаді обрали самовисуванця Миколу Кобринчука, який очолював Вовчоцьку сільраду.

Очільником Вапнярської селищної громади став чинний голова, самовисуванець Олександр Горенюк. За нього проголосували 24,88% виборців (888 голосів). Його найближчими конкурентами стали Василь Бойко та Микола Тихолаз, які набрали по 660 голосів.

Головою Лука-Мелешківської сільської громади став колишній секретар сільради Богдан Августович, який балотувався від партії «Українська стратегія Гройсмана». Він набрав 34,63% (1504 голосів). На другому місці – Лариса Мельничук, за яку проголосували 995 виборців.

Головою Агрономічної сільської громади став колишній заступник голови Якушинецької сільради Сергій Сітарський. Балотувався як самовисуванець. Він набрав 23,23% (715 голосів). На другому місці – Олег Шулікін, за якого проголосували 597 виборців.

Головою Джулинської сільської громади (Гайсинський район) обраний Швець Петро – колишній сільський голова. Балотувався від партії «Українська стратегія Гройсмана».

Головою Джуринської сільської громади (Жмеринський район) обрано Галину Пасуй – колишня голова Хоминської сільської ради. Балотувалась від партії «Українська стратегія Гройсмана». Вона набрала 23,99% (846 голосів). На другому місці – Петро Фомишин, за якого проголосували 754 виборці.

Головою Мурафської сільської громади (Жмеринський район) обрали пенсіонера Олега Літвіненко, який балотувався від партії «Українська стратегія Гройсмана». Він набрав 24,01% (980 голосів). На другому місці – Наталія Бондарчук, за яку проголосували 943 виборці.

Головою Городківської сільської громади (Тульчинський район) обрали Олену Резнік, яка працювала завідуючою дитсадка. Йшла на вибори як самовисуванець.

Головою Махнівської сільської громади (Хмільницький район) обрали Павла Кузьмінського, який і раніше був головою Махнівської сільської ради. Балотувався від партії «За майбутнє». За нього проголосували 57,9% виборців (1721 голосів). На другому місці – Едуард Шевчук, за якого проголосували 375 людей.

Головою Самгородської сільської громади (Хмільницький район) обрали Сергія Лановика. Працював заступником керівника секретаріату Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування. Балотувався від партії «Батьківщина». За нього проголосували 53% виборців (1645 голосів). На другому місці – Людмила Лавренюк, за яку проголосували 949 людей.

Очільницею Соболівської сільської ради стала чинна голова Віра Асауленко, яка балотувалася в якості самовисуванця. Її підтримали 44,46% виборців (1 176 голосів). На другому місці – Сергій Гащенко, за якого проголосували 579 громадян.

Бабчинецьку сільську раду очолить чинна голова Ніна Зварич, яка балотувалася від «Української стратегії Гройсмана». За неї проголосували 883 виборця (45%). На другому місці – Павло Дідур, за якого проголосували 377 громадян.

Нагадаємо, станом на 2 листопада, ЦВК оприлюднили результати голосувань на посаду голови в 7 семи громадах Вінниччини. Також опублікували списки депутатів в шести сільських та селищних радах. З результатами паралельних підрахунків партійних штабів можна ознайомитись ТУТ.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото – з відкритих джерел

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: мери міст Вінниччина голови громад вибори 2020 
Матеріали по темі