Політика

ЦВК визнала обраними 7 голів об’єднаних громад на Вінниччині та депутатів шести рад

2 листопада 2020, 18:12

Станом на 2 листопада в ЦВК оприлюднили результати голосувань на посаду голови в 7 семи громадах Вінниччини. Також опублікували списки депутатів в шести сільських та селищних радах.

Оприлюднили ім’я переможця на посаду голови ОТГ в Жмеринці. Ним став чинний міський голова Анатолій Кушнір, який висувався від партії «Українська стратегія Гройсмана».

Варто зазначити, що в травні 2018 року депутати Жмеринської міської ради на позачерговій сесії висловили недовіру міському голові Анатолію Кушніру та проголосували за дострокове припинення його повноважень. В червні 2020 року Верховний суд України відновив Кушніра на посаді міського голови Жмеринки.

Анатолій Кушнір

Також стали відомі очільники шести селищних та сільських громад Вінниччини.

Головою Сутисківської селищної ради Вінницького району став Леонід Дідух, а Тиврівської – Сергій Кицишин. Обидва – самовисуванці та є чинними селищними головами.

Леонід Дідух

Сергій Кицишин

Очільником Глуховецької ОТГ Хмільницького району став кандидат від «Європейської солідарності» Олександр Амонс, також чинний селищний голова.

Олександр Амонс

В Агрономічній сільській громаді головою став самовисуванець Сергій Сітарський, член ВО «Батьківщина», раніше займав посаду першого заступника сільського голови Якушинецької сільської ради.


Сергій Сітарський

В Махнівці Хмільницького району переміг чинний сільський голова, кандидат від партії «За майбутнє» Павло Кузьмінський.

Павло Кузьмінський

В Самгородській ОТГ перемогу отримав Сергій Лановик, кандидат від «Батьківщини» та заступник керівника секретаріату Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування.

Окрім того стали відомі імена 21-го депутата Агрономічної сільської ради. Серед новообраних депутатів більшість – самовисуванці.

22 депутата обрали і до Джуринської сільради. Серед яких 8 – самовисуванці, 5 – від «Україської стратегії Гроймана», 5 – від партії «За майбутнє» і 4 – від ВО «Батьківщина».

Серед новообраних депутатів Яришівської сільської ради також переважають самовисуванці. Також до ради «зайшли» представники від «Батьківщини», «Європейської солідарності», «УСГ» та партії «За майбутнє».

З 22 депутатів Самгородської сільради 16 – самовисуванці. Також до ради потрапляють 5 представників «стратегії Гройсмана» та 1 кандидат від «Батьківщини».

До Тиврівської селищної ради «зайшли» 12 самовисуванців, 5 кандидатів від «УСГ», 3 – від «Слуги народу» та по одному від партій «За майбутнє» та «Європейська солідарність»

В Глуховецькій селищній раді також більшість – самовисуванці. Також в раду потрапляють 5 кандидатів від «Європейської солідарності» та 2 – від партії «За майбутнє».

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото – з відкритих джерел

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: вибори голосування ЦВК голови ОТГ Вінниччина 
Матеріали по темі