Політика

ЦВК зареєструвала кандидатів в нардепи на Вінниччині. На 13 округу їх вже два

15 червня 2019, 17:29

15 червня Центральна виборча комісія зареєструвала 76 кандидатів у народні депутати України, які балотуються в ОВО у порядку самовисування. У Вінницькій області зареєстровано Донця В.Г. – в ОВО № 12 (частина м. Вінниці і Вінницького району), Юрчишина П.В. – в ОВО № 13 (центр Калинівка, міста Козятин, Хмільник, Калинівський, Козятинський, Хмільницький райони), Михайленка П.М. – в ОВО № 18.

Про це Вiнниця.info повідомляє прес-центр ЦВК.

Петро Юрчишин – народний депутат, член депутатської фракції ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА». Народився 13 липня 1958 року. Директор, АНВП «Візит», проживає в місті Хмільник Вінницької області. На минулих виборах пройшов до Ради як самовисуванець.

Також в ЦВК 14 червня повідомили, що Комісія відмовила в реєстрації 6 кандидатів у народні депутати України Сергія Бондарчука, висунутого в порядку самовисування в ОВО № 12 (Вінниця). Кандидат не надав документи, які підтверджують внесення грошової застави та в автобіографії не зазначено відомостей щодо часу проживання на території України, громадської роботи (у тому числі на виборних посадах).

Про інших кандидатів повідомимо, коли про них будуть дані на сайті ЦВК.

Станом на 15 червня, у Вінницькій області зареєстровано 6 кандидатів-самовисуванців. На 14 окрузі (м. Жмеринка, Барський, Жмеринський, Літинський, Тиврівський райони) зареєстрували Миколу Дикого.На 11 ОВО (частина Вінниці і Вінницького району)– віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон, на 16 ОВО (центр в м. Ямпіль) – Віталій Клопотовський, на 13 ОВО з центром м. Калинівка, зареєстрований заступник директора і «Санаторію Поділля» Олександр Реп’ях.

Вiнниця.info, фото з відкритих джерел в мережі Інтернет

Теги: Вибори кандидати ВРУ 
Матеріали по темі