Політика

ЦВК зареєструвала ще п’ять кандидатів-мажоритарників на округах Вінницької області. Фото

19 червня 2019, 10:04

18 червня ЦВК зареєструвала 97 кандидатів у народні депутати України, які балотуються в ОВО у порядку самовисування. З них п’ятеро кандидатів на округах у Вінницькій області.

Про це Вiнниця.info повідомляє прес-центр ЦВК.

Леонід Марцинковський на ОВО № 12 (частина Вінниці і Вінницького району). Леонід Марцинковський юрист, очолювaв Вінницьку міську організацію партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Потім приєднався до політичної сили Михaйлa Саакашвілі «Рух Нових Сил».

Микола Кучер на 17 ОВО (місто Ладижин. ОВО включає: місто Ладижин, Бершадський, Гайсинський, Теплицький, Тростянецький райони). Народний депутат України. До Ради в 2015 році пройшов по 17 округу як самовисуванець. В Парламенті є членом фракції партії «Блок Петра Порошенка».

Сергій Павлюк та Руслан Демчак зареєстровані на ОВО № 18 (центр - Іллінці. ОВО включає: Іллінецький, Липовецький, Немирівський, Оратівський, Погребищенський райони).

Сергій Павлюк 1978 року народження, родом з Деражні Хмельницької області. Був в партії Олега Ляшка та йшов кандидатом до Вінницької облради. Сергій Павлюк адвокат, засновник юридичної агенції «Варуна».

Руслан Дмитрович Демчак – народився 9 квiтня 1975 року в смт Микулинці Теребовлянського району Тернопільської області. Освіта загальна середня. Тимчасово не працює, безпартійний, проживає в смт Микулинці Теребовлянського району Тернопільської області. Варто відмітити, що кандидат має такеж імя та прізвище, як і народний депутат, який в 2015 році отримав перемогу на 18 ОВО - Демчак Руслан. Тоді на окрузі він виграв вибори в Григорія Калетніка.

Стахов В.І. – в ОВО № 13 (центр Калинівка. ОВО включає міста Козятин, Хмільник, Калинівський, Козятинський, Хмільницький район). Відомо, що працював в правоохоронних органах.

Отже, станом на 19 червня, у Вінницькій області зареєстровано 17 кандидатів-самовисуванців.

На ОВО №11 (частина Вінниці і Вінницького району) – віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон

На ОВО № 12 (частина м. Вінниці і Вінницького району) - зареєстровано Донця В.Г.

ОВО № 13 (центр Калинівка. ОВО включає міста Козятин, Хмільник, Калинівський, Козятинський, Хмільницький райони) – Юрчишин П.В. Олександр Реп’ях.

На ОВО №14 (м. Жмеринка, Барський, Жмеринський, Літинський, Тиврівський райони) Наталя Сімакова, Микола Дикий, Світлана Лутковська.

На ОВО №16 (центр м. Ямпіль) - Геннадій Вацак, С. І. Маринюк, Віталій Клопотовський,

На ОВО № 18 (центр - Іллінці. ОВО включає: Іллінецький, Липовецький, Немирівський, Оратівський, Погребищенський райони) – Петро Михайленко, екс- голова Немирівської РДА та керівник ТОВ «Брацлав», Григорій Калетнік – президент аграрного університету.

Нагадаємо, вибори до Верховної Ради відбудуться 21 липня.

Вiнниця.info

Теги: Вибори кандидати ВРУ 
Матеріали по темі