Спорт

Турнір зі змішаних єдиноборств у Вінниці проведуть без глядачів

15 березня 2020, 13:58

21 березня у Вінниці пройде міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств «Road to WWFC 24». Вінницькі бійці виступатимуть практично в кожному поєдинку, також будуть учасники з інших регіонів України, Молдови і Білорусі. Початок змагання – о 19-й годині. Однак у зв’язку із карантином в державі і відповідним рішенням Кабміну організатори вимушені провести змагання без глядачів.

Про це повідомляє прес-служба обласного осередку Української федерації змішаних бойових мистецтв.

«Ми розуміємо небезпеку, пов’язану із можливим поширенням коронавірусу і підтримуємо карантинні заходи. Тому турнір «Road to WWFC 24» пройде без глядачів, але із онлайн-трансляцією на ресурсах, про які повідомимо додатково», – сказав голова UFMMA у Вінницькій області, представник Ліги WWFC Вадим Кудіяров.

Планується, що вінницькі бійці виступатимуть практично в кожному поєдинку. Вони в першу чергу представлятимуть місцеві клуби, які культивують змішані єдиноборства – «Патріот», «Нокаут», «Гепард», «Січ» та інші.

Родзинка вечора – поєдинок за участі Богдана Лисенка (Житомир) – неодноразового чемпіона України із ММА, кікбоксингу і фрі-файту. Торік на аналогічному вінницькому турнірі він виборов вакантний пояс чемпіона «Road to WWFC» у ваговій категорії до 84 кг. Причому тоді здолав вінничанина Ігоря Гунька, заслуженого майстра спорту, чемпіона світу одразу у двох бійцівських видах (годзюрю-карате і змішаних єдиноборствах). Тепер чемпіонський пояс у Богдана Лисенка спробує відібрати вінничанин Олег Нагорний, чемпіон області із фрі-файту, переможець різних всеукраїнських турнірів.

Також наше місто представлятимуть чемпіони змагань різного рівня із фрі-файту і змішаних єдиноборств: Владислав Журавський, Ярослав Галішевський, Олександр Хуторянський, Вадим Сакал, Роман Михальський, Ярослав Пишний, Олександр Дєдов. Вони виходитимуть на ринг проти сильних спортсменів із різних куточків України.

Довідка

Популярні турніри «Road to WWFC» відбуваються й в інших регіонах України. Бійці, які вигравали пояси турнірів «Road to WWFC», зараз б’ються в основних сітках міжнародних турнірів. А деякі із них навіть реально претендують на пояс чемпіона світу. Участь у серії «Road to WWFC» допомагає зробити спортивну професійну кар’єру. Не дивно, що в ній виступають представники різних видів єдиноборств. На вінницькому турнірі візьмуть участь майстри спорту із годзюрю-карате, змішаних єдиноборств, фрі-файту.

Вінниця.info, фото Української федерації змішаних бойових мистецтв

Теги: змінашні бої турнір карантин 
Матеріали по темі