Суспільство

Туроператор повертає додому вінничан, які відпочивають на китайському острові Хайнань. Всі рейси скасовують

27 січня 2020, 17:36

27 січня туристичний оператор Join UP! повідомив про скасування всіх авіарейсів до Китаю, а саме на популярний серед туристів острів Хайнань. Причина – поширення коронавірусу. 29 січня і 1 лютого в Україну повернуться всі подорожуючі.

У вінницькому представництві туроператора Join UP! розповіли, що цей напрямок був дуже популярним.

«Острів Хайнань відкрили для туристів зовсім недавно. Відпочинок там немає аналогів за поєднанням умов та вартості. Ціни завжди були дуже адекватні. Бували «гарячі» путівки на двох, які коштували всього 700 доларів», - розповіла Вiнниця.info менеджерка з туризму Анна.

За її словами, вінничан не лякає поширення смертельного вірусу в Китаї, адже люди продовжують звертатися в турагенство для бронювання подорожей. Ті, хто зараз відпочивають на Хайнані, з розумінням поставилися до ситуації і вимушеного повернення додому.

«Ми повертаємо кошти тим вінничанам, які бронювали поїздки, або пропонуємо альтернативу, наприклад, Шрі-Ланку.

Правду кажучи, якоїсь паніки чи занепокоєння серед туристів, які зараз перебувають на острові, не помічалися. Один раз до нас лише телефонували, щоб запитати, де краще купити маску», - продовжує Анна.

Попередньо, польотна програма до Китаю скасована з 3 лютого до 28 березня.

«Від самого початку ми уважно стежимо за розвитком ситуації з коронавірусом, що спалахнув у Китаї. Незважаючи на те, що Всесвітня організація здоров’я на даний момент не розцінює цей спалах як надзвичайну ситуацію світового масштабу, а Міністерство здоров’я України та Державіаслужба не рекомендують припиняти сполучення між країнами, ми ухвалили рішення призупинити польотну програму до Китаю на період з 3 лютого по 28 березня. Безпека наших туристів має для нас найвищий пріоритет», - зазначають у Join UP!

Читайте також: Новий коронавірус із Китаю: симптоми та як вберегтися, особливо туристам – рекомендації ВООЗ щодо подорожей.

Вiнниця.info

Теги: Join UP відпочинок коронавірус  
Матеріали по темі