Економіка

«Твій газ Рівномірний платіж»: реальний спосіб зменшити витрати на газ взимку

20 липня 2021, 11:01

Питання оплати комуналки, особливо в опалювальний сезон, турбує багатьох. Теплі оселі в холодну пору обходяться споживачам газу в чималу суму. Аби зменшити навантаження на сімейні бюджети ТОВ «Вінницягаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», пропонує тариф «Твій газ Рівномірний платіж»

«На сьогодні дану комерційну пропозицію вже обрали майже 2800 клієнтів ТОВ «Вінницягаз Збут». Ще півтисячі в процесі переходу. Все дуже просто і не потребує багато часу. Споживач заявляє про свій намір на перехід та сплачує перший місячний платіж (за умови відсутності боргів)», – коментує директор ТОВ «Вінницягаз Збут» Василь Сопільник.

Керівник підприємства додає, що хоча приєднання до даного тарифу стартувало у травні, найбільше охочих змінити базову річну пропозицію на тариф «Твій газ Рівномірний платіж» виявилось у червні. А це 2071 споживач. Серед них і житель Шаргорода Володимир Павлишен.

Чоловік, підключившись до даного тарифу, автоматично став учасником акції «Рівномірний підключай – газ вигравай!» та отримав головний приз– 3000 грн на газ.

«Приємно здивований такій несподіванці. Уважно слідкую за всіма акціями та комерційними пропозиціями від ТОВ «Вінницягаз Збут». Торік, скориставшись пропозицією компанії, зарезервував на зиму газ по низькій ціні. Цьогоріч обрав тариф «Твій газ Рівномірний платіж», бо для мене це вигідно. Проживаю із сім’єю у приватному будинку, де є котел та газова плита. В холодну пору використовую майже три тисячі кубометрів газу», – розповідає Володимир Володимирович.

У компанії зазначають, що приєднатися до тарифу «Твій газ Рівномірнийплатіж» можна до 31 серпня цього року, а діятиме він до 30 квітня 2022.

«Радимо клієнтам ТОВ «Вінницягаз Збут» поквапитися із переходом, оскільки для розрахунку щомісячного платежу є формула: річний об’єм спожитого клієнтом газу множимо на фіксовану на рік ціну (7,99 грн кубометр) та ділимо на кількість місяців, що залишилась до кінця дії тарифу. Тобто чим пізніше ви перейдете на тариф, тим більшою буде сума щомісячного платежу», – наголошує начальник відділу продажів фізичним особам ТОВ «Вінницягаз Збут» Сергій Трохимчук.

Більш детально про тариф читайте за посиланням: https://rivnomirnyi.gaszbut.com.ua/

Перейти на тариф споживачі можуть у зручний для себе спосіб:

-у відділеннях «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» або Клієнтських просторах 104.ua (адреси тут https://vn.gaszbut.com.ua/contacts );

-залишити заявку на сайті «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» і вам передзвонить наш менеджер;

-за допомогою телефону (0432) 605- 304 ;(067)433-11-89;

-через Viber-bot 7104ua.

ТВІЙ ГАЗЗБУТ. Надійний та зручний для кожного.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінницягаз Збут ТВІЙ ГАЗЗБУТ Рівномірний платіж 
Матеріали по темі