Політика

ТВК затвердила бюлетені на вибори мера Вінниці і депутатів до міськради

7 жовтня 2020, 17:12

Постановою від 5 жовтня Вінницька міська територіальна виборча комісія затвердила текст виборчого бюлетеня у єдиному одномандатному виборчому окрузі з виборів Вінницького міського голови на перших місцевих виборах 25 жовтня.

Також постановою від 5 жовтня Вінницька міська територіальна виборча комісія затвердила текст виборчого бюлетеня у єдиному одномандатному виборчому окрузі з виборів депутатів Вінницької міської ради Вінницького району Вінницької області на перших місцевих виборах 25 жовтня. По кожному територіальному виборчому округу.

Виборці будуть ставити позначку навпроти партії та у "віконечку" поруч вписувати по пунктирах номер кандидата, за якого віддають свій голос. У випадку, якщо номер кандидата відмічений, а навпроти партії, від якої він йде, позначки немає, або позначка навпроти іншої партії, бюлетень буде вважатись не дійсним.

Територіальний виборчий округ №1

Територіальний виборчий округ №2

Територіальний виборчий округ №3


Територіальний виборчий округ №4

Територіальний виборчий округ №5

Територіальний виборчий округ №6


Після затвердження тексту виборчих бюлетенів ТВК скасувала реєстрацію двох кандидатів від партії "Воля" Шевлюка і від партії "Шарія" Гурської.

Нагадаємо, у Вінниці спочатку зареєструвались 13 кандидатів на посаду мера, потім троє зняли свої кандидатури (самовисуванці). Участь у виборах до міської ради беруть 18 політичних сил.

Новини в зручному форматі в нашому телеграм каналі - https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Теги: вибори 2020 Вінницька міська рада бюлетені 
Матеріали по темі