Культура

Творчі родини Корделівки презентували односельцям мюзикл “Український ярмарок”. Відео

5 квітня 2021, 09:15

У старостинському окрузі Корделівка, який входить у Калинівську громаду, місцеві жителі представили односельцям мюзикл “Український ярмарок”. У ньому взяли участь 12 акторів — всі вони між собою родичі. Сценарій написала директорка Будинку культури Катерина Пархомчук.

“Ідея мюзиклу належить ще одній учасниці нашого колективу. Я ж її втілила у життя. Встигли вкластися у місяць. Мюзикл триває понад 40 хвилин. У ньому 11 пісень та два танцювальних номери. Репертуар використали, який вже у нас був. Сама вистава у собі поєднала: “Сорочинський ярмарок”, “За двома зайцями”, “Кайдашева сім'я”. Це другий мюзикл, який ми організували. Торік був дитячий - “Снігова королева”, - розповідає Вінниця.інфо Катерина Пархомчук.

“Український ярмарок” презентували у місцевому Будинку культури.

“На презентації були півсотні глядачів. Зрозуміло, що могло бути й більше, але ми представили наш мюзикл із дотриманням всіх карантинних обмежень. Ще встигли це зробити 2 квітня. Адже від суботи на Вінниччині карантин посилили. А для тих, хто не зміг бути присутнім, то записали виставу на відео. І розмістили у соціальних мережах”, - зауважила Катерина Павлівна.


За словами Пархомчук, найближчим часом колектив планує організувати родинний творчий вечір, де будуть виконувати улюблені пісні різних поколінь.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Вінниччина Корделівка мюзикл 
Матеріали по темі