Місто

«Твоя Оселя» офіційний представник найпопулярніших і перевірених часом торгових марок покриття для підлоги

18 вересня 2020, 11:17

Салон-магазин «Твоя Оселя» спеціалізується на продажі якісного підлогового покриття у Вінниці. У салоні можна підібрати практичне та красиве покриття різних видів – якісну паркетну дошку, ламінат, лінолеум, килими та доріжки, ковролін, а також жалюзі, тканинні ролети, рулонні штори, ролети день-ніч, римські штори за привабливими цінами. Також представлено безліч корисних аксесуарів: клею європейських виробників для коврових покриттів та лінолеуму. Великий вибір плінтусів, різні підложки під усі види підлогового покриття, перехідні профілі, засоби по догляду за підлогою та широкий спектр паркетної хімії, а також розхідні матеріали для монтажу покриття для підлоги.

«Твоя Оселя» орієнтується не лише на якісні технічні характеристики покриття для підлоги, але й на екологічну складову продукції, що пропонується покупцям. Тут відповідально відносяться до формування товарного асортименту, тому у них:

  • Висока якість продукції (дбають про репутацію магазину, тому не допускають до продажу бракованих виробів).
  • Багатий асортимент (у салоні представлені класичні варіанти підлогового покриття, а також оригінальні дизайнерські рішення).
  • Широкий діапазон цін (від недорогого ламінату до елітної паркетної дошки, вишуканої вінілової підлоги та багато іншого).
  • Весь пропонований матеріал сертифікований та має необхідні документи.
  • Індивідуальний підхід і уважне ставлення до кожного клієнта.
  • Кваліфікована консультація професіоналів.
  • Оперативність і високий рівень якості.

Консультанти дадуть відповідь на всі питання стосовно вибору підлогового покриття, допоможуть підібрати підлогу, що відповідатиме саме Вашим потребам, фінансовим можливостям і бажанням, запропонують не лише найбільш ідеальний варіант підлоги для Вашого інтер‘єру, але й найкраще технічне рішення по її монтажу.

Ключові принципи взаємовідносин з покупцями полягають в точному дотриманні взятих на себе зобов’язань, бездоганній якості продукції, що пропонується і творчому підході до кожного індивідуального замовлення. Асортимент оновлюється та розширюється разом зі зміною клієнтського попиту. Це дозволяє салону незмінно утримувати позицію лідера на сучасному ринку підлогового покриття у Вінниці.

Салон-магазин «Твоя Оселя» знаходиться за адресою – м. Вінниця, вул. Кармелюка, 2-А.

Контактні телефони – (0432) 67-01-51, 55-46-59, (096) 028-69-26.

Графік роботи – 9.00-18.00. Без вихідних.Теги: Твоя оселя магазин 
Матеріали по темі