Місто

«Твоя Оселя» офіційний представник найпопулярніших і перевірених часом торгових марок покриття для підлоги

4 грудня 2020, 10:47

Салон-магазин «Твоя Оселя» спеціалізується на продажі якісного підлогового покриття у Вінниці. У салоні можна підібрати практичне та красиве покриття різних видів – якісну паркетну дошку, ламінат, лінолеум, килими та доріжки, штучну траву, ковролін за привабливими цінами. Великий вибір плінтусів, різні підложки під усі види підлогового покриття, перехідні профілі, засоби по догляду за підлогою та широкий спектр паркетної хімії, а також розхідні матеріали для монтажу покриття для підлоги. Асортимент оновлюється та розширюється разом зі зміною клієнтського попиту.

Досвідчені продавці-консультанти допоможуть обрати підлогове покриття, яке відповідатиме саме Вашим потребам, фінансовим можливостям і бажанням, запропонують не лише найбільш ідеальний варіант підлоги для Вашого інтер‘єру, але й найкраще технічне рішення по її монтажу.

Ключові принципи взаємовідносин колективу «Твоя Оселя» з покупцями полягають в точному дотриманні взятих на себе зобов’язань, бездоганній якості продукції, що пропонується, і творчому підході до кожного індивідуального замовлення. Це дозволяє салону незмінно утримувати позицію лідера на сучасному ринку підлогового покриття у Вінниці.

У грудні приємна акція для покупців – розпродаж залишків лінолеуму та покриття для підлоги із знижками до – 30%. Завітайте за адресою м. Вінниця, вул. Кармелюка, 2-А.

Долучайтесь до спільноти в соціальній мережі https://www.facebook.com/tvoya.oselja

Контактні телефони – (0432) 67-01-51, 55-46-59, (096) 028-69-26.

Графік роботи – 9.00-18.00. Без вихідних.


Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Твоя оселя магазин 
Матеріали по темі