Суспільство

«Ти реально страшний»: вінницького «Хижака» мало не «розірвали» фанати на столичному фестивалі. Фото і відео

6 вересня 2021, 13:10

Під ранок 6 вересня до Вінниці з Києва повернувся Дмитро Павлов. Два попередні дні у столиці тривав фестиваль Comic Con Ukraine 2021. Це найбільший захід в Україні, у якому беруть участь косплеєри. Люди, які перевтілюються в різні ролі, одягаються в костюми й передають характер, пластику тіла і міміку персонажів комп'ютерних ігор, кінематографа, літератури, коміксів, аніме і манги. Вінничанин зайняв там перше місце у номінації «Одиночний косплей - дефіле». У костюмі «Хижака» з однойменного фільму, він виграв п’ять тисяч гривень. Проте каже, що гроші у цьому випадку не головне.

«Головне – атмосфера цього фантастичного фестивалю. І я дуже радий, що Вінниця у лідерах. Адже на заході зібрались сотні достойних учасників з усієї країни. І ми змогли представити такий достойний результат», - розповідає Вінниця.info в ексклюзивному коментарі Дмитро.

Нагадаємо, Павлов цього року власноруч створив костюм Хижака з однойменного фантастичного фільму.

«Торс Хижака відтворював по гіпсовому відбитку власного тіла. Готову гіпсову матрицю обробляв чистовою шпаклівкою, покривав рідким пластиком. Знімав його й утворювалась форма, в яку заливав латексні та силіконові компоненти. Після того, як застигали, отримані форми, стали складовими частинами костюма. Голова і зуби з пластику і силікону. Волосся на основі меблевої фурнітури та будівельного чорного силікону та медичного бинта», - вже розповідав він нам.

Також зауважимо, Дмитро відомий вінницький майстер з виготовлення костюмів героїв фантастичних фільмів. На зимові свята одягнув «Срібного Самурая» для того, щоб підбадьорити перехожих, які втомились від карантину. Наприкінці весни провів майстерклас у костюмі Бамблі біля статуї-прототипа робота на кругу Гніванського шосе, як робити там безпечні селфі. У цьому ж образі прийшов на Перший дзвоник привітати школярів та навчити дітей Правил дорожнього руху.


«На фестивалі було чимало номінацій. Та, у якій я брав участь передбачала вихід на подіум з дефіле. Часу давали небагато, до хвилини. За 41 секунду я встиг передати образ Хижака. Зрозуміло, що готувався. Спочатку дивився фільми, де залучений цей персонаж. Хоча, можу зауважити, що одягаючи на себе костюми Хижака, Бамблбі чи Срібного Самурая, я миттєво перевтілюють саме у їх характерну поведінку. Відтворюю рухи. Це мені легко дається. Так було і під час виходу на сцену. Почувався досить впевнено. Після виходу, коли повертався до гримерки, 200 метрів до неї зайняли напевно, з півтори години. Адже чи не всі просили сфотографуватися з моїм персонажем, який я відтворив. А члени журі так і сказали: «Ти реально страшний!». Ну і вручили мені приз», - продовжує Павлов.

Вінничанин також сфотографувався з Марком Дакаскосом. Американський актор, каскадер, кінорежисер і майстер бойових мистецтв, став одним із зіркових гостей на цьогорічному фестивалі.

Наступного року Павлов також планує взяти участь у цьому фестивалі. Проте у якому образі тримає у таємниці. Адже запланував всіх здивувати своїм персонажем. Та пояснив, якщо розкриє всі карти, не буде такого ефекту.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото та відео надав Дмитро Павлов.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця Хижак перемога фестиваль Київ 
Матеріали по темі