Влада

Тимошенко у Вінниці: Будувати аеродром треба швидше, а не до кінця наступного року

2 листопада 2021, 17:03

З робочим візитом у Вінницькій області, 2 листопада, перебувають заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко та Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. Приїхали на Вінниччину на завдання Президента, щоб з’ясувати ситуацію з коронавірусом, початком опалювального сезону і як реалізовуються інфраструктурні об’єкти «Великого будівництва».

З головою Вінницької облдержадміністрації Сергієм Борзовим посадовці сьогодні проінспектували об’єкти «Великого будівництва» – аеропорт, лікарню швидкої, Центр онкології та кардіоцентр, який фінансувався Світовим банком і мав бути добудований в 2020 році.

«Сьогодні ми подивилися аеропорт. В рамках президентської компанії виділені кошти і у Вінниці нарешті розпочалось будівництво злітно-посадкової смуги аеропорту «Вінниця». Подивились. Роботи розпочались, але темпи роботи не задовольняють. Нам сказали підрядники, що планують зробити до кінця наступного року. Тому з очільником області і Міністерством інфраструктури наступного тижня будемо розбиратись, як можна прискорити роботи, щоб до середини наступного року Вінниця отримала нову злітно-посадкову смугу. Також міська влада обіцяє реконструювати термінал в аеропорту. Адже держава будує злітно-посадкову смугу, а міська влада будує термінал. Також з нашого боку ми попросили прискоритись», – говорить Кирило Тимошенко.

Щодо реконструкції приймального відділення швидкої допомоги у Вінниці, зазначають, що планували відкрити ще у вересні.

«Відділення практично готове. Але, на жаль, як і з аеропортом, темпи відкриття повільні. Обіцяли відкрити у вересні цього року. Представники міста, сказали, що прискорюються. Були деякі проблеми дійсно, але хотілося б, щоб Вінниця будувалась такими ж темпами, як і більшість областей в рамках «Великого будівництва». Очільник області Сергій Борзов все прекрасно знає і намагається все швидко робити», – прокоментував заступник керівника Офісу Президента.

В Офісі Президента мають вирішувати питання і по добудові кардіоцентру.

«Кардіологічний центр. Я так розумію, що це славнозвісний об’єкт, тому що про нього знає і Міністр охорони здоров’я, і Офіс Президента. Є проблеми з підрядниками, які не встигають і вже декілька разів переносять строки здачі об’єкту в експлуатацію. Також на наступний тиждень у нас запланована зустріч в Офісі Президента з очільником Вінницької області та з мером Вінниці. Будемо спілкуватися, що треба нам зробити, аби нарешті Вінниця отримала кардіоцентр», – говорить Тимошенко.

Говорили і про опалювальний сезон. У Вінницькій області – все гаразд.

«Що стосується тарифів і взагалі опалювального сезону. У Вінницькій області з цим проблем немає. Опалювання розпочалося вчасно в усіх містах, де є теплокомуненерго. Згідно Меморандуму, який був ініційований президентом і підписаний очільниками міст, Кабміном та Офісом Президента із Нафтогазом, – опалення є, тут все спокійно. Це також ми приїхали проконтролювати.

Також посадовці сьогодні відвідали музей-садибу Пирогова. Планують реконструкцію і цього об’єкту. Для початку, МОЗ має виготовити проектно-кошторисну документацію. З цим питанням до МОЗ зверталась і народна депутатка Ірина Борзова.

Щодо вакцинації, то за словами заступника керівника Офісу Президента, Вінниччині потрібно пришвидшитись.

«Є конкретні завдання, які на засіданні РНБО поставлені щодо кількості вакцинацій загалом по Україні і доведені до кожної області і кожного міста. Загальна кількість – 350 тисяч вакцинацій на добу. Фактично за кожен тиждень ми повинні робити більше 2 мільйонів. Минулого тижня ми наблизились до цієї цифри. Один з днів було 317 тисяч, у всі інші – близько 300 тисяч. Є що ще робити. І Вінниці також», - повідомив Тимошенко.

Аеропорт "Вінниця"

Лікарня швидкої допомоги на Київській

Кардіоцентр

Музей-садиба Пирогова

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото редакції та зі сторінки Сергія Борзова

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Тимошенко Ляшко Борзов Велике будівництво 
Матеріали по темі