Суспільство

«Тисячу за вакцинацію» у Вінниці можна витратити на одяг, взуття, іграшки та інші товари

15 січня 2022, 15:08

В Україні діє програма єПідтримка - кожен повнолітній громадянин, який пройшов повний курс вакцинації від коронавірусу може отримати через Дію 1000 гривень. Гроші можна витратити на книжки, подорожі Україною, спорт, театри, концерти. Тобто, ідея програми в тому, щоб покращити ситуацію з вакцинацією в країні та підтримати галузі, які найбільше постраждали під час пандемії.

У Вінниці «тисячу за вакцинацію», можна витратити і на інші потреби. В одній з мереж магазинів сімейного шопінгу за ці гроші можна купити будь який товар – одяг, взуття, канцтовари, іграшки, спортивні товари, дитячі товари, сувеніри, аксесуари та інше.

Відповідне оголошення розміщено на сторінці магазину в соціальній мережі.

Ми також навідались до магазину щоб перевірити, чи справді можна купити будь який товар, а не лише книги. Консультанти повідомили, що обмежень по найменуванню товарів, на які можна витратити «тисячу за вакцинацію» немає. Але сума покупки не має перевищувати 1000 гривень, бо доплатити готівкою чи іншою картою неможливо. Також просять покупців попередити на касі про те що вони хочуть розраховуватись за допомогою карти єПідтримка.

На сайті мережі магазинів зазначено що покупки за допомогою програми єПідтримка можна здійснити лише офлайн.

«Шановні клієнти, зверніть увагу – розрахуватися можливо лише в офлайн магазинах. Нова Пошта не приймає платежі eПідтримка!», - зазначено в оголошенні.

Нагадаємо, в листопаді минулого року Президент України ініціював програму підтримки бізнесу, який найбільше постраждав під час пандемії. Українці, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19, з 19 грудня 2019 року можуть отримати 1000 гривень через портал «Дію». Детально, як отримати виплату, читайте: ТУТ.

З початку запуску програми єПідтримка понад 6,7 млн українців подали заявки в Дії на отримання 1000 грн. За три тижні дії програми громадянам було виплачено майже 6,4 млрд грн. За видами витрат найпопулярнішими стали: книжкові магазини – 361 млн грн; кінотеатри – 300 млн грн; театри, концерти та розважальні послуги – 138 млн грн; залізничні та авіа пасажирські перевезення – 134 млн грн; спорт – 90 млн грн.

Програма триватиме рік – до 18 грудня 2022 року та реалізовуватиметься в декілька етапів.

На першому етапі, отримання коштів відбувається через додаток «Дія». На другому етапі (ІІ-ІІІ квартал 2022 року) буде запропоновано альтернативний офлайн-механізм. Люди, які не мають смартфонів, зможуть подати звернення на отримання допомоги в офлайн форматі. Механізм, яким саме чином відбуватимуться виплати, нині розробляється.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото редакції та зі сторінки магазину в соціальних мережах

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: єПідтримка магазини гроші за вакцинацію 
Матеріали по темі