Місто

У 100-літньому готелі «Савой» облаштовують судові зали і кабінети. Фоторепортаж

6 жовтня 2017, 10:38

 Шість років тому у Вінниці взялися за відновлення 100-літнього «Савою» по вулиці Соборній, 48. Щоправда, у старовинному приміщенні тепер буде не готель, як багато років тому, а суд. Активні ремонтно-реставраційні роботи стартували лише у 2016-му. У 2018-му служителі Феміди переберуться до нової будівлі.

В архітектурній пам’ятці встановили металопластикові вікна, залили перекриття між поверхами, демонтуваоли ліфт, щоб замніити на новий. Сьогодні там прокладають електропостачання, вентиляцію, кондиціювання, облаштовують каналізацію, взимку планують підключити опалення – частина батарей уже є. Одні стіни обшивають гіпсокартоном, інші – шпаклюють. Мансардний поверх утеплюють. Очікують, що 90% робіт завершають ще у цьому році. Фінансування цьому сприяє.

«На початок 2017 року в державному бюджеті було передбачено лише 5 мільйонів гривень на проведення ремонтно-реставраційних робіт. Наразі план фінансування змінився, бюджетні призначення збільшилися до 22 мільйонів гривень. Відповідно до проектно-кошторисної документації всі роботи обійдуться у 56 мільйонів гривень», - розповіла Вiнниця.info керівник апарату Вінницького апеляційного адміністративного суду Інна Грищук.

За її словами, всього приміщення матиме 4 судових зали. На першому поверсі розташують канцелярію, обмірковують також варіант відкриття музею.

Сьогодні на кожному поверсі працюють близько 10 людей.

Як виглядав «Савой» рік тому, дивіться у ФОТОРЕПОРТАЖІ.

Як відомо, приміщення колишнього готелю «Савой», який є пам’яткою архітектури, в 2010 році Вінницька обласна рада передала в довготермінову оренду Вінницькому апеляційному адміністративному суду.

 

 

 

 

Вiнниця.info, фото - Вероніка Малюта

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ремонт 
Матеріали по темі